• Головна
  • ЖКГ Полтави вчора й сьогодні: ліквідовуємо багатолітні звалища
Партнерський спецпроект
09:30, 20 лютого 2020 р.
Надійне джерело

ЖКГ Полтави вчора й сьогодні: ліквідовуємо багатолітні звалища

Партнерський спецпроект
ЖКГ Полтави вчора й сьогодні: ліквідовуємо багатолітні звалища

Ще донедавна через байдужість комунальних служб Полтава нагадувала одне велике сміттєзвалище. Коли рік тому наша команда почала змінювати підхід до поводження з побутовими відходами, комунальники взялися за ліквідацію найбільших зон антисанітарії.

Несанкціонованих сміттєзвалищ було настільки багато, що вивезти всі за порівняно невеликий час виявилося нереальним завданням. Тому процес триває й нині - комунальні служби продовжують виявляти вогнища антисанітарії самі й, звісно, обов’язково беручи до уваги звернення громадян.

Так, до відділу оперативного реагування міськвиконкому звернувся громадський активіст Євген Осауленко. Він прохав прибрати територію, прилеглу до Супрунівського шляхопроводу – від ТЦ «Екватор» до вулиці Половка. Згори її не видно, але мешканці навколишніх будинків щодня ходять повз купи сміття.

Коли комунальники на чолі з членом «Рідного міста», начальником відділу оперативного реагування Сергієм Зубанем прибули на місце, то побачили масу непотребу. Тут валялися скляні й пластикові пляшки, папір, рештки органіки тощо. Старожили згадують, що їх не вивозили ціле двадцятиліття. Можна лише уявити яким нестерпним смородом тягне звідси влітку!

Комунальники взялися за прибирання. Вздовж самої дороги воно йшло легко, але важче було очищати від непотребу схил – адже машина не мала змоги до нього під’їхати впритул. Тож на прибирання довелося витратити більше часу, ніж передбачалося. Як би не розвивалася цивілізація, але бувають випадки, коли звичайні робочі руки не можна замінити нічим…

У результаті відходи ледве помістилися до 40 мішків. Їх оперативно вивезли на сміттєзвалище. За пропозицією Сергія Зубаня ще один член «Рідного міста», начальник Інспекції по контролю за благоустроєм Антон Тонконог надав низку приписів щодо прибирання подібних «невидимих» територій керівникам установ, підприємств та організацій, за якими вони закріплені. Так, комплексний підхід до проблем – запорука результату.

Команда Олександра Удовіченка діє.

#ЖКГ #місто #смітники
Оголошення
live comments feed...