• Головна
  • Як зарядити організм магнієм із полтавським «Бішофітом»?
18:30, 19 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Як зарядити організм магнієм із полтавським «Бішофітом»?

Як зарядити організм магнієм із полтавським «Бішофітом»?

Для повноцінного функціонування організму людини потрібні солі калію, натрію, кальцію, заліза та магнію. Недостатня кількість якогось із цих компонентів може призвести до серйозних проблем зі здоровям. Приміром, магній – це елемент, що активно впливає на всі без винятку процеси, які відбуваються в організмі: поділ трильйонів клітин, їх очищення, обмін енергії, живлення клітин киснем, синтез білка.  При цьому нестача магнію - найпоширеніший дефіцит у населення розвинутих країн. Як зрозуміти, що вам не вистачає магнію? Головною ознакою його дефіциту стають мязові спазми та судоми. Тим більше, вам потрібен магній, якщо ви активно займаєтеся спортом та піддаєте організм серйозним фізичним навантаженням.

При інтенсивних заняттях спортом збільшується потреба у воді. Якщо ж споживати воду, збагачену природним магнієм, можна покращити свої результати і скоротити час на відновлення після навантажень. Однією із найбільш популярних магнієвих добавок для питної води є розчин природного Бішофіту Полтавського. Полтавське підприємство ТОВ «Жардін Косметік» виготовляє його із сировини, яку видобувають із найглибшого родовища Бішофіту у світі (з глибини 2500 метрів). Цей унікальний продукт можна придбати у спеціалізованих магазинах та у мережі Інтернет.

Приймати магнієво-мінеральну добавку Бішофіт Bisheffect  потрібно впродовж 25-30 днів. За необхідності курс можна повторити через 1-2 місяці.

Достатній рівень магнію дозволить підтримати здоров’я серцево-судинної системи, нормальні ритми серця, правильні функції м’язів, опорно-рухового апарату, стан травної системи, щільність кісткової тканини.

Також Бішофіт рекомендують приймати дорослим у якості засобу, який сприяє зміцненню нервової системи та системи харчування.

#Полтава #Бішофіт #магній #добавка #магній
Оголошення
live comments feed...