• Головна
  • «Ми проти продажу землі. Вирішувати долю землі може лише її власник – народ України», - голова Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді Олег Бєлоножко
Політичні новини
14:30, 19 лютого 2020 р.
Надійне джерело

«Ми проти продажу землі. Вирішувати долю землі може лише її власник – народ України», - голова Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді Олег Бєлоножко

Політичні новини
«Ми проти продажу землі. Вирішувати долю землі може лише її власник – народ України», - голова Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді Олег Бєлоножко

Депутати Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді спільно з депутатами обласної ради категорично проти відкриття ринку землі. На цьому учора, під час спільного брифінгу наголосили голова Фракції Олег Бєлоножко та депутат облради, аграрій Володимир Ярошенко.

Зокрема, спікери обговорили питання земельної реформи. І зазначили, що нинішня влада хоче позбавити українців не тільки землі, а й майбутнього. Наразі питання стоїть дуже гостро – або Україна є або її немає.

- Ми проти розпродажу землі в принципі. Йдеться про 72% нашої території, яку своєю кров’ю захищають наші бійці. Ніхто в світі не дозволяє продавати національне надбання під час війни. Ми, як і усі батьківщинівці, вважаємо, що вирішувати долю землі може лише її власник – народ України. На РЕФЕРЕНДУМІ. Якщо Президент обіцяв референдум щодо допуску іноземців, то треба запитати людей чи готові вони перетворити землю на товар – потрібно, можливо і абсолютно необхідно. І до того, як своє слово скаже народ, народне надбання чіпати не можна, - наголосив Олег Бєлоножко.

Він зазначив, що батьківщинівці битимуться за право кожного українця, за кожний клаптик землі, за кожну кому в законі.

- Ми будемо працювати з кожним депутатом, переконуючи їх, що не можна йти проти волі народу. І неодмінно доведемо до відома кожного громадянина прізвища усіх, хто наважиться проголосувати «за», - сказав Бєлоножко.

У свою чергу, Володимир Ярошенко розповів, що від початку виступав проти продажу землі. Пояснюючи свою позицію тим, що тільки-но відкриють ринок землі, буквально за 10 років вона буде сконцентрована у небагатьох руках.

- Земля без техніки – гірше неволі. А техніки у більшості малих фермерів немає. Кажуть, що введуть ринок землі, нададуть кредити пільгові, але ж люди витратять гроші на землю, а на техніку не вистачить.

Також є питання зміни кліматичних умов у світі. На сьогодні, у першу чергу, потрібно зарезервувати землю під заповідні території і під заліснення. Це згідно норм, які були надані на конференціях у Парижі та Мадриді. А в Полтавській області площі під заліснення складають 9 %, це зовсім мало. Це важливі питання, які стосуються кожного. Клімат змінюється. Йдуть ерозійні процеси. Тому землю треба захистити, - сказав Володимир Ярошенко.

Також він зазначив, що у сільській місцевості дуже слабкий Інтернет, що технічно унеможливить купівлю ділянок на відкритих тендерах:

- У Києві, у великих містах Інтернет високошвидкісний, тому великі бізнесмени скуплять усі ділянки, ми й кліпнути не встигнемо. Мало того, планується виставляти на продаж дуже великі площі, а це розраховано тільки на корпорації. Ми втратимо й сільське господарство. За усіма прогнозами, якщо ми не заліснемо 30% площі, то через 50 років сільське господарство на території України буде неможливим, уже на сьогодні воно проблематичне у багатьох районах, - підсумував Володимир Ярошенко.

Тож, батьківщинівці закликають стати на захист землі і не допустити прийняття закону без проведення референдуму!

Пресслужба Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді

#Полтава #міська рада #Батьківщина #Олег Бєлоножко #прес-конференція
Оголошення
live comments feed...