• Головна
  • На Полтавщині посилять боротьбу з незаконними обігом та виробництвом алкоголю
12:30, 16 лютого 2020 р.
Надійне джерело

На Полтавщині посилять боротьбу з незаконними обігом та виробництвом алкоголю

На Полтавщині посилять боротьбу з незаконними обігом та виробництвом алкоголю

Із наступного тижня на Полтавщині, як і загалом по Україні, посилюють боротьбу з нелегальним обігом і виробництвом алкогольної продукції. До 1 березня має бути серйозний результат. Таке доручення дав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук головам облдержадміністрацій на селекторній нараді щодо заходів із протидії нелегальному обігу алкогольної продукції. Про це йдеться на офіційному сайті Полтавської ОДА. 

«Маємо інформацію щодо 300 точок незаконної реалізації алкогольних виробів по Україні. Давайте почнемо системну роботу, й до кінця лютого у нас істотно повинні зменшитися нелегальний обіг і реалізація алкоголю», – сказав Олексій Гончарук.

Глава Уряду наголосив, що основне завдання – не боротися з дрібними підприємцями, а виявити групи осіб, які незаконно виробляють та збувають алкоголь. Сама ж ініціатива не повинна перетворитися на «полювання на відьом».

Як зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, на Полтавщині вже створили робочу групу, до складу якої ввійшли правоохоронці, податківці, фахівці з Держпродспоживслужби та Держпраці області, працівники прокуратури та СБУ. Він наголосив, що всі структури повинні працювати злагоджено.

«На рівні правоохоронних органів коригуватиме роботу прокуратура. Однак, кожен повинен активізувати роботу по своєму напрямку. З нашого боку є керівник групи – заступник голови Євген Греков. Наша робота має бути чітко скоординованою», – сказав Олег Синєгубов.

Також на нараді Прем’єр-міністр звернув увагу на незаконне працевлаштування.

Раніше ми писали У Полтаві патрульні поліцейські зупинили маршрутку із п’яним водієм

#Полтавщина #алкоголь #незаконний обіг
Оголошення
live comments feed...