• Головна
  • Купити акумуляторні батареї для ДБЖ вигідно
Реклама
21:51, 13 лютого 2020 р.

Купити акумуляторні батареї для ДБЖ вигідно

Реклама

Всі сучасні побутові джерела безперебійного живлення (ДБЖ) складаються з двох компонентів: акумуляторної батареї та інвертора напруги. Перша з названих комплектуючих досить часто підлягає заміні, тому що забезпечити ідеальні умови для роботи, звичайно ж, у реальному житті практично неможливо. Але оскільки жоден ДБЖ не може функціонувати без наявності акумулятора, слід правильно вибирати їх для кожного джерела окремо.

Як добре відомо, вічних джерел енергії не існує. І акумуляторні батареї поступово втрачають свої початкові характеристики у процесі експлуатації. Це візуально виражається в падінні напруги та  ємності, що в кінцевому підсумку призводить до виходу батареї з ладу - користуватися нею стає вже неможливо. Вихід із даної ситуації існує тільки один: купувати новий акумулятор.

Звертаємо вашу увагу на те, що при покупці нової батареї вкрай важливо враховувати всі оригінальні параметри акумулятора - якщо цього не відбудеться, на вас можуть очікувати вкрай неприємні сюрпризи. 

Радимо придбати акумулятор для ДБЖ на ctb.com.ua - тут ви можете, використовуючи зручний онлайн-каталог, попередньо ознайомитися із технічними характеристиками кожного із представлених на його сторінках товарів. У цьому випадку вам не доведеться здійснювати покупку наосліп. Якщо ж ви не вважаєте себе досить «підкованим» у цій темі - зв'яжіться з нашими менеджерами в чаті онлайн або зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Всі ваші питання отримають вичерпні відповіді, що допоможе вам правильно визначитися із вибором.

Сьогодні на ринку представлено два види акумуляторів - AGM і GEL. У кожного з них, як і завжди, є свої плюси і мінуси - вибір тільки за покупцем! Сподіваємося, що у нашому магазині ви знайдете все, що вам потрібно.

Батареї AGM виконані зі склотканини, в якій розташовуються електроліти. Її можливо використовувати в різних положеннях відносно поверхні. Даний варіант є бюджетним: «життя» таких батарей, як правило, не перевищує п'яти років. Однак на ринку є в наявності й моделі, в яких цей термін удвічі довший.

В основі пристрою GEL, як це випливає з назви, лежить силікагель. У порівнянні з акумуляторами AGM у нього більша кількість циклів зарядки та підвищений термін експлуатації - від 5 до 10 років. Також ці батареї мають підвищену стійкість до глибокого рівня розряду.

Оголошення
live comments feed...