• Головна
  • День онкохворої дитини у Полтаві вшанували акцією зі свічками (ФОТО)
18:10, 15 лютого 2020 р.
Надійне джерело

День онкохворої дитини у Полтаві вшанували акцією зі свічками (ФОТО)

День онкохворої дитини у Полтаві вшанували акцією зі свічками (ФОТО)

15 лютого у світі відзначають День онкохворої дитини. Це нагода для додаткового інформування та руйнування міфів щодо вкрай важкої для сприйняття, але надважливої проблеми сучасності.

Хвороба, на жаль, не зважає на вік чи стать та все частіше ця патологія зустрічається у малюків. Рак – захворювання небезпечне, важке, але виліковне. Це вдається завдяки зусиллям лікарів, батьків та всіх небайдужих людей, які допомагають дітям подолати цю хворобу.

Сьогодні до Дня онкохворої дитини у Полтаві пройшла акція, організована громадською організацією “Молодь Полтави”.

“- Мета нашої акції – це вшанування тих дітей, які, на жаль, не виросли і пішли з життя раніше, чим потрібно, бо їх забрала ця страшна хвороба, - каже голова структурного підрозділу всеукраїнської масової організації “Солідарна молодь міста Полтави” Оксана Дрюк. - Також ми хочемо проінформувати полтавську громаду про те, що таке рак, бо чомусь усі дуже бояться цього слова. Але якщо ми бачимо у близьких схожі симптоми, то потрібно швидко реагувати та не затягувати з лікуванням. Адже найстрашніша стадія – це четверта. Тому потрібно вчасно помітити хворобу. Сьогодні міжнародний день дитини, хворої на рак і ми хочемо цією акцією привернути увагу до даної проблеми. Будемо запалювати лампадки та пригощати дітей цукерками.”

Акція проходить вперше. Для усіх, хто долучився до акції зачитали вірш Тетяни Мереги та розповіли, що дитячий рак найчастіше зумовлює генетика.

Потім присутніх ознайомили з симптомами та основними ознаками раку у дітей та проінформували що саме робити задля безпеки дитини.

Далі пам'ять усіх онкохворих дітей вшанували запалюванням свічок. Присутнім роздавали буклети, присвячені симптомам хвороби та цукерки.

Раніше ми писали Вісім з десяти полтавців уклали декларації з сімейними лікарями

#Полтава #акція #рак #діти #хвороба #симптоми
Оголошення
live comments feed...