
15:00, 15 лютого 2020 р.
Надійне джерело
Депутати Фракції "Батьківщина" у Полтавській міській раді вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні у Полтаві до пам'ятника "Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані відбулося покладання квітів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Участь в урочистих заходах взяли лідер Фракції "Батьківщина" у Полтавській міській раді Олег Бєлоножко разом із депутатами-партійцями Юрієм Бойко та Дмитром Петровим.

- Сьогодні ми засвідчуємо глибоку шану та повагу мужності та самовідданості українським солдатам та офіцерам, які виявили героїзм у цій кривавій війні. Багато з них не повернулися до родин... Ми пам’ятаємо...і схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, - зазначив Олег Бєлоножко.

Нині у Полтаві проживають 1550 учасників бойових дій на території інших держав.
- Усі вони, як ніхто, знають справжню ціну війни і миру. Є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні, - підсумував Олег Бєлоножко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:04
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:51, 7 березня
09:55, 6 березня
07:54, 3 березня
11:24, 28 лютого
live comments feed...