• Головна
  • Що потрібно знати направляючись до Чехії
Реклама
06:09, 11 лютого 2020 р.

Що потрібно знати направляючись до Чехії

Реклама

Плануєте незабутній вікенд на двох? Тоді пропонуємо вам розглянути поїздку до Праги - вам гарантовано сподобається мандрівка та залишиться надовго у пам’яті позитивними спогадами. Щоб поїздка була без неприємних несподіванок, придбайте авіа білет заздалегідь, перейшовши за посиланням https://avia.tripmydream.com/routes/iev-prg. Тут для вас завжди знайдеться вигідна пропозиція на відповідну дату.

Що треба знати, направляючись до Чехії, щоб почувати себе комфортно у чужій країні?

Щоб уникнути неприємних казусів, ми ознайомимо вас з основними нюансами чеського характеру:

• Чехи вітаються за руку, незалежно з жінкою або чоловіком. При цьому чоловіки вважають, що жінка повинна перша протягнути руку, тому якщо ви бажаєте залишатись ввічливими, майте це на увазі.

• У Празі дуже уважно відносяться до ввічливості, тому радимо вам частіше вживати «Спасибі», «Будь ласка», «Доброго дня» та інші ввічливі слова.

• Зверніть увагу, що у крамницях заведено користуватись кошиком та складати в нього всі товари, які ви плануєте придбати, навіть якщо ви зайшли за однією склянкою води.

• Мабуть, ви не одноразово чули, як порівнюють Чехію з пивним королівством. Не здумайте робити чехам зауваження або шуткувати про пиво: вони вживають його у розумній мірі, тому жарти «з натяком» може образити чехів.

• У Чехії заборонено вживати алкоголь або палити громадських місцях: на зупинках, біля шкіл та ВУЗів, у парках та на вулиці. Тому, якщо ви не бажаєте мати проблеми з правоохоронцями, зауважте це правило, у противному випадку штраф не уникнути.

• Чехи дуже люблять свою країну та не смітять на її вулицях. Прогулюючись містом, не слід викидати обгортки чи інше сміття повз смітників.

Готуючись до поїздки в Чехію, обміняйте свої гроші на чеські крони. Зробити обмін ви можете як у нашій країні, так і чеських банках Ceska sporitelna, CSOB, Komercni banka та Zivnostenska banka. У Чехії ви також можете розплачуватись банківською карткою Visa, Mastercard, а також Diners Club та American Express. Щоб бути на зв’язку вам знадобиться картка чеського мобільного оператора або ви можете скористатись монеткою та зателефонувати рідним з телефону - автомату.

Щоб поїздка пройшла ідеально, почніть її з комфортного перельоту від avia tripmydream. Заходьте на офіційний сайт компанії та бронюйте квітки Київ - Прага на необхідну дату та збирайте речі в мандрівку.

Оголошення
live comments feed...