• Головна
  • У Полтаві поліцейський охорони врятував життя чоловiку
14:30, 13 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві поліцейський охорони врятував життя чоловiку

У Полтаві  поліцейський охорони врятував життя чоловiку

Повертаючись зі служби додому, капітану поліції Дмитру Кунерту неочікувано довелось реанімувати чоловіка, який втратив свідомість у середині супермаркету в Шевченківському районі Полтави. Про це інформує Національна поліція

Перебуваючи біля каси поліцейський почув гучний звук. Озирнувшись, офіцер побачив, що на підлозілежить тіло чоловіка. Виявилось, що відвідувач магазину раптово втратив свідомість та впав.

Підбігши до невідомого та оглянувши тіло, поліцейський не виявив у людини ознак життя. Зорієнтувавшись у ситуації, Дмитро одразу приступив до надання першої домедичної допомоги.

Розуміючи, що людина може в найближчі хвилини загинути внаслiдок зупинки серця, офіцер поліції перевернув чоловіка на бiк, розтиснув щелепу i, звiльнивши дихальнi шляхи, розпочав серцево-легеневу реанімацію. Одночасно працівники закладу викликали карету екстреної медицини.

Невдовзі серце непритомного почало свою роботу, дихання вирівнялось і він поступово почав приходити до тями.

-    Стресова для оточуючих ситуація змусила мене діяти швидко, оскільки від цього залежало життя людини. До того ж нас цього навчали, - відзначив офіцер поліції Дмитро Кунерт.

Лікарі швидкої допомоги прибули на місце події за кілька хвилин і забрали потерпілогодля подальшого надання фахової допомоги в медичній установі.

За словами лікарів, заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні. У ситуаціях, коли рахунок йде на секунди, будь-які зволікання могли б закінчитися для 32-річного чоловіка трагічно.

Читайте також: Розпочала роботу гаряча телефонна лінія для жертв домашнього насилля

#поліція #діяльність #робота
Оголошення
live comments feed...