• Головна
  • Прем’єр-міністр України у Полтаві розповів про боротьбу зі «сплячими ліцензіями» та нелегальними кар’єрами
13:08, 13 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Прем’єр-міністр України у Полтаві розповів про боротьбу зі «сплячими ліцензіями» та нелегальними кар’єрами

Прем’єр-міністр України у Полтаві розповів про боротьбу зі «сплячими ліцензіями» та нелегальними кар’єрами

13-го лютого Полтаву відвідує прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. У Полтавській ОДА він дає короткий брифінг для представників ЗМІ. Спілкування виходить нетривалим – прем’єр виступає кілька хвилин та відповідає всього на кілька запитань.

Говорить Олексій Гончарук про важливість Полтавської області у питанні збільшення видобутку нафти та газу. Зокрема, зупиняється на питанні, так званих, «сплячих ліцензій». Їх власники «консервують» їх і не здійснюють видобутку. Уряд буде повертати такі ліцензії державі або стимулювати власників до їх освоєння.

Також прем’єр нагадує, що цього року на Полтавщині почнеться «Велике будівництво». Під час виконання робіт із прокладення та ремонту доріг потрібна буде велика кількість копалин, зокрема піску.

-Ми чітко проговорили це питання із керівниками правоохоронних органів. І поставили завдання – ніяких нелегальних кар’єрів. Ми максимально спростили процедуру отримання спецдозволів. Тому ті, хто цим займаються, мають працювати чесно і платити податки. Тим, хто не почує цих меседжів, правоохоронці дадуть відсіч, - зазначив Олексій Гончарук.

На питання журналістів прем’єр-міністр фактично не відповідає. Прохає адресувати їх голові ОДА Олегу Синєгубову. Це стосується зокрема питання про будівництво мосту у місті Кременчук. Після спілкування із журналістами Олексій Гончарук вирушає оглядати об’єкти медицини.

-Будемо розбиратися на місці як область, яка є пілотною, реалізує реформи, - пояснює прем’єр.

Нагадаємо, на початку свого візиту на Полтавщину Олексій Гончарук відвідує свердловину на Опішнянському родовищі.

#політика #Олексій Гончарук #прем'єр-міністр #візит #Полтава
Оголошення
live comments feed...