• Головна
  • На вимогу Шамоти голова райради доповів про недбальство своїх чиновників
Партнерський матеріал
13:00, 12 лютого 2020 р.
Надійне джерело

На вимогу Шамоти голова райради доповів про недбальство своїх чиновників

Партнерський матеріал
На вимогу Шамоти голова райради доповів про недбальство своїх чиновників

Секретар полтавської міськради Олександр Шамота зазначив: «Ми змусили чиновників виконувати свої обов'язки. Продовжимо жорстко їх контролювати. За результатами службового розслідування у Київській районній раді службові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Щоб відстояти інтереси громади ми вимагаємо від представника виконкому Київської райради взяти участь у розгляді справи у районному суді 19 лютого 2020». Про це стало відомо на засіданні виконкому полтавської міськради 12 лютого 2020.

Нагадаємо, тиждень тому, 5 лютого 2020, на виконкомі полтавської міськради Олександр Шамота дав низку протокольних доручень. Зокрема, голові Київської районної в Полтаві ради, Сергію Синягівському - провести службове розслідування щодо недбалості службових осіб у питаннях незаконної забудови.

Нагадаємо, було два судових рішення, якими визнано право власності за двома позивачами. Представники юрвідділу Київської райради на судове засідання не з’явилися і навіть попросили суди розглянути позови за їх відсутності. Проти суті позовів не заперечували. При цьому, юрвідділ райради мав би залучити міську раду третьою стороною.

#Полтава #районна рада #Шамота #доручення #розслідування
Оголошення
live comments feed...