• Головна
  • Скільки заробляють спеціалісти робочих професій у Полтаві?
Новини компаній
14:00, 11 лютого 2020 р.

Скільки заробляють спеціалісти робочих професій у Полтаві?

Новини компаній

З кожним роком в Україні з’являється все більше нових професій. В часи наших батьків ніхто не міг й подумати про блогерство або копірайтинг. Навіть давно знайомі вже професії сьогодні придбали зовсім нове значення. Вчителі надають свої послуги онлайн, а продавці створюють власні інтернет-магазини. Проте, є кілька професій, що не втрачають своєї актуальності з часом. Мова йде про робочі спеціальності. Якщо поцікавитись яка робота доступна на Kabanchik.ua, ви побачите, що сьогодні існує великий попит на сантехніків, будівельників, малярів, електриків, грузчиків тощо. Це ті професії, які поки що не можна автоматизувати на 100%.

До того ж, якщо представники сучасних професій часто переїжджають до Києва або інших великих міст, маляри та електрики є затребуваними абсолютно у всіх містах. Тому не дивно, що в Полтаві в них є чудова нагода побудувати гідну кар’єру та заробити пристойні гроші.

Як знайти роботу спеціалісту у Полтаві?

Сучасні технології пропонують велику кількість варіантів для пошуку роботи. Це стосується й досвідчених спеціалістів й новачків. А значить, кожен може обрати для себе хороший варіант, що буде влаштовувати по всім критеріям. Ви зможете долучитись до команди досвідчених спеціаліств, що готові ділитись своїми знаннями та навичками. Якщо ж ви вже професіонал, то скоріш за все маєте змогу тільки час від часу оновлювати список клієнтів, адже майже всі приходять за рекомендаціями. Сьогодні можна виділити два найзручніші способи розвинути свою кар’єру:

  • Влаштуватись на роботу до компанії. Є кілька популярних сайтів для представників робочих професій. Ви отримаєте офіційне працевлаштування, певні соціальні гарантії, фіксовану заробітну плату.

  • Стати приватним спеціалістом. Подібну можливість пропонують такі сайти як Kabanchik.ua. Будівельні роботи, ремонтні роботи та інші є дуже затребуваними. Люди шукають спеціалістів онлайн, розміщуючи свої заявки. Вам лишається тільки обрати найбільш привабливі варіанти.

Звісно, в кожного з цих варіантів є як свої переваги, так і недоліки. Наприклад, влаштувавшись на роботу до фірми, ви зможете працювати повний робочий день, позмінно. У вас буде фіксована заробітна плата. У Полтаві електрику пропонують від 7 тисяч гривень. Для будівельників та мулярів рівень заробітної плати приблизно такий самий. Звісно, пропрацювавши певний час у фірмі, ви зможете підвищити свій дохід. Проте, ви не зможете самостійно обирати клієнтів. Саме тому багато спеціалістів сьогодні зупиняються на другому варіанті.

Як заробити приватному спеціалісту у Полтаві?

Працюючи на себе, ви зможете зареєструватись як ФОП. Це означає, що ви маєте оформляти договір з кожним клієнтом, платити податки та забезпечувати собі соціальні можливості, передбачені українським законодавством. Додатково, ви матимете нагоду:

  • Самостійно планувати свій робочий день та узгоджувати час з клієнтами;

  • Обирати замовлення, оцінивши всі наявні пропозиції в категорії.

  • Гідний заробіток. Середня зарплата фахівця в категорії "Строительные работы" становить 25 000 грн. У категорії "Отделочные работы" - 20 000 грн. Фахівці категорії "Домашний мастер" заробляють в середньому 22 000 грн на місяць. Сантехник на Kabanchik.ua може заробити від 20 000 грн на місяць.

Таким чином, заробляти добре, маючи при цьому достатньо вільного часу у Полтаві цілком можливо!

Оголошення
live comments feed...