• Головна
  • Прядко: сільські школи потребують порятунку. В Глибокобалківському НВК надсучасний мультимедійний центр
Партнерський матеріал
14:30, 10 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Прядко: сільські школи потребують порятунку. В Глибокобалківському НВК надсучасний мультимедійний центр

Партнерський матеріал
Прядко: сільські школи потребують порятунку. В Глибокобалківському НВК надсучасний мультимедійний центр

У Глибокобалківському НВК на Решетилівщині нове мультимедійне обладнання. Придбати надсучасний центр, доставлений прямісінько з Європи вдалося стараннями голови фракції Соціал-демократичної партії в Полтавській облраді Валерія Прядка. Новітні технології тут – запорука збереження не тільки школи, а й загалом села, говорить Прядко.

Мультимедійна дошка, ноутбук, проектор, ламінатор, документ-камера, екран та фабрика друку – про таке освітнє устаткування можуть мріяти навіть столичні школи. У Глибокобалківському НВК комплекс коштом обласного фонду розвитку допоміг придбати Валерій Прядко.

«Тепер вчителі можуть проводити навчання у більш цікавій та ігровій формі, а діти більш зацікавленні навчанням і уроками. Заклад підключений до високошвидкісного інтернету, тому навчальний процес тут став сучасним та інформаційно насиченим», — говорить Прядко.

Але, попри нові можливості та доступ до інформаційних технологій, особливу увагу педколектив приділяє вихованню у дітей культури читання, наголошуючи, що саме читання – основне джерело знань. Книги тут є скрізь - не тільки у бібліотеці, а й у класах та коридорі. На кожному уроці, незалежно з якого предмету, діти читають 5 хвилин свої улюблені книги, які приносять також і з дому.

За відсутності будинку культури та інших закладів, НВК у Глибокій Балці гуртує навколо себе всіх жителів села різного віку. Тут збираються мешканці поспілкуватися, проводять концерти, займаються спортом у спортзалі.

«Висловлюю щиру вдячність директорці закладу Ользі Іванівні Лисяк, яка з глибокою любов’ю дбає про навчально-виховний комплекс. Переконався, як багато душі вона віддає і вкладає у нього. Дякую щирим і добрим вчителям, які ставляться до закладу не менш дбайливо», - говорить депутат облради від СДП Валерій Прядко.

Обласний очільник СДП наголосив — Як раніше, так і в майбутньому Соціал-демократична партія та всі наші місцеві депутати будуть дбайливо опікуватися навчальними закладами, їх підтримкою та оновленням. Таку позицію мають депутати-соціал-демократи. Вираз «немає школи – немає села» у Глибокій Балці отримав чергове підтвердження. Зберігати такі школи - надзвичайно важливо.

#Прядко #школи #забезпечення
Оголошення
live comments feed...