• Головна
  • Народний театр «На Павленках» у МБК презентує романтичну казку для дорослих «Дорога до щастя»
17:30, 10 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Народний театр «На Павленках» у МБК презентує романтичну казку для дорослих «Дорога до щастя»

Народний театр «На Павленках» у МБК презентує романтичну казку для дорослих «Дорога до щастя»

11 лютого, напередодні улюбленого молоддю Дня Святого Валентина у Міському будинку культури відбудеться вистава народного театру «Дорога до щастя» за мотивами п’єси Тамари Габбе «Солдат і змія».

«Дорога до щастя» - романтична історія кохання, яка мало кого залишить байдужим, говорить режисерка театру Галина Чернявська. Казковий жанр, властивий частіше дитячим творам. Утім цю казку важко назвати дитячою. Вона буде цікава підліткам, юнацтву і, звісно, людям старшого віку, адже підіймає багато морально-етичних проблем, з якими стикаються закохані.

«В ній йдеться про пригоди загартованого в боях, авантюриста за вдачею відставного солдата Жана, який відчайдушно прокладає дорогу до свого особистого щастя, яке, на жаль, виявилось примарним… Він навіть подумати не міг, що його обраниця Людвіга – підступна та жорстока. І тільки після неймовірних випробувань та поневірянь він зрозуміє, що його щастя не егоїстична принцеса, а мила, віддана серцем Жанетта», — розповідає про виставу постановниця.

Виставою «Дорога до щастя» 11 лютого о 18:00 Народний театр «На Павленках» відкриває свій театральний сезон 2020. Упродовж року колектив обіцяє презентувати ще кілька улюблених полтавцями вистав зі свого репертуару, а також порадувати глядачів новими прем’єрами.Квитки на виставу можна купити в касах Міського будинку культури, або замовити за телефоном 0660671520.

Раніше ми писали Афіша Полтави на нинішній тиждень

#Полтава #театр #Дорога до щастя #романтика #народний театр «На Павленках»
Оголошення
live comments feed...