• Головна
  • У Полтаві пройде тренінг "Креативне підприємництво"
13:00, 10 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві пройде тренінг "Креативне підприємництво"

У Полтаві пройде тренінг "Креативне підприємництво"

22-23 лютого в Полтавському університеті економіки і торгівлі (м. Полтава, вул. Коваля, 3). Захід відбувається в рамках програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія) за підтримки Британської Ради.

Учасники тренінгу отримають цінні знання та бізнес-навички. В програму тренінгу включені наступні блоки: особливості креативного підприємництва, пошук підприємницької ідеї, вибір вдалої бізнес-моделі, захист інтелектуальної власності, формування команди проекту, ефективний маркетинг та методи продажів, фінанси та пошук інвестицій, розвиток навичок креативності та ін.

Тренери ‒ експерти проекту Creative Spark, бізнес-тренери, що пройшли стажування в університеті Портсмуту.

Місце проведення: Полтавський університет економіки і торгівлі (м. Полтава, вул. Коваля, 3). Дати проведення: 22-23 лютого 2020. Вартість участі: безкоштовно. Вік учасників: від 18 до 35 років. Участь для молодих підприємців, та тих хто хоче започаткувати власну справу. Подача заявок до 20 лютого

Кількість учасників обмежена.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaScfYqQW3cT5dCgYhpuKHisgoicMQyIqdHgzJMoYThYW9CQ/viewform?usp=sf_link

Читайте також:Афіша Полтави на майбутній тиждень

#навчання #тренінг #учасники
Оголошення
live comments feed...