• Головна
  • Убивство у тирі, унікальна операція та шкільний карантин – чим запам’ятався тиждень для Полтави?
19:00, 9 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Убивство у тирі, унікальна операція та шкільний карантин – чим запам’ятався тиждень для Полтави?

Убивство у тирі, унікальна операція та шкільний карантин – чим запам’ятався тиждень для Полтави?

Минулого тижня у Полтаві сталося чимало важливих подій, які ви могли пропустити. Тому ми нагадуємо про них у своєрідному дайджесті за тиждень

Найбільш резонансна подія сталася 7-го лютого у полтавському тирі «7.62». Туди прийшла 18-річна відвідувачка, постріляла із кількох видів зброї, а потім двічі вистрілила із пістолета у 65-річного інструктора. Від отриманих поранень чоловік помер. Наступного дня Октябрський суд Полтави відправив дівчину під арешт на 60 діб. Під час засідання вона сказала, що не хотіла вбивати чоловіка і це сталося випадково.

Того ж 7-го лютого у Полтавській лікарні відновної медицини виконали унікальну операцію на хребті. Під час операції використали інноваційне обладнання. Разом із полтавськими медиками оперувала команда фахівців клініки Харківського національного медичного університету.


У зв’язку із зростанням захворюваності на грип та ГРВІ у Полтаві закрили на карантин усі школи. Відновлять навчання 11-го лютого, якщо показники підуть на спад.


У полтавському парку «Перемога» почали будувати тюбінг-гірку. Якщо за час морозів встигнуть «створити» достатньо штучного снігу, то полтавців іще встигнуть цієї зими порадіти новій розвазі.


На сайті 0532.ua стартувало голосування у найромантичнішому конкурсі «Loveis». На перемогу у ньому претендують 29 закоханих пар. Ви можете обрати свого фаворита за посиланням у статті.


#Полтава #тиждень #новини #підбірка #дайджест
Оголошення
live comments feed...