• Головна
  • Шамота: Ще більш ніж 6,5 млн грн боргів, які утворились за потурання минулої міської влади, мають бути повернені у казну Полтави
Партнерський матеріал
18:00, 7 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Шамота: Ще більш ніж 6,5 млн грн боргів, які утворились за потурання минулої міської влади, мають бути повернені у казну Полтави

Партнерський матеріал
Шамота: Ще більш ніж 6,5 млн грн боргів, які утворились за потурання минулої міської влади, мають бути повернені у казну Полтави

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота заявив, що міська влада готова жорстко відстоювати інтереси громади Полтави. Зокрема, в питаннях стягнення збитків, заподіяних громаді внаслідок порушення земельного законодавства. Для системної роботи із боржниками працює відповідна комісія. Юристи міськради готове відстоювати інтереси громади в судах. Про це стало відомо з офіційної сторінки Шамоти в Facebook.

Нагадаємо, днями ТОВ «Алмаз-Полтава» вже сплатив у бюджет майже 2 млн грн. 1,4 млн затвердили 22 січня 2020 на засіданні виконкому міськради за результатами роботи відповідної комісії. Ще 250 тисяч гривень підприємство заборгувало місту по договору від 2012 року. На цей борг було нараховано пеню - 258 тисяч. Отже загалом до бюджету надійшло майже 2 млн. грн.

Олександр Шамота написав: «До того, більше шести років, з 2012 року підприємство не сплачувало оренду. Звісно, мільйоні борги не могли утворитися без потурання тодішньої міської влади. Оцінки їхнім діям дадуть правоохоронці».

Також секретар міськради зазначив, що юристи міськради у найкоротший термін опрацюють з ТОВ «Алмаз-Полтава» договір оренди на землю.

Шамота акцентував, що зараз ведеться системна робота із ТОВ «Полтавський м’ясокомбінат», ПП «Меристема» (вул. Грушевського, 21), ТОВ «ЕКО» (бульвар Коновальця, 2) та ТОВ «Супра ЛТД» (вул. Дружби, 5).

«Близько 6 млн грн заборгував ТОВ «Полтавський м’ясокомбінат», більше 490 тис грн складають сумарні борги ПП «Меристема», ТОВ «ЕКО», ТОВ «Супра ЛТД», — написав Шамота.

#Полтава #Алмаз #бюджет #борги #відшкодування
Оголошення
live comments feed...