Моя мета – видимі результати в роботі! І політична приналежність тут не має значення!

«Працювати заради добробуту не лише мешканців мого округу, а й всього міста», – з таким гаслом Юрій Бойко йшов у міську раду, з таким розпочав 2019 рік.

«Я звик бути дієвим, як в бізнесі, так і в політиці. І мешканці Левади та Подолу (а саме їхні інтереси я представляю) про це знають. Я завжди відкритий, мене можна знайти за робочим номером телефону, депутатські прийоми проводжу за графіком. Я знаю про всі проблеми на ввіреній мені території та намагаюся зарадити всьому, що є в межах моєї компетенції», - каже депутат.

Так склалося, що наприкінці літа 2019 року погляди Юрія Бойка та політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» (представником якої обирався до складу чинної міської ради)розійшлися. Депутат залишив фракцію, але не змінив свої пріоритети: підтримує гідні ініціативи в місті, працює над осучасненням міста, збереженням його культурно-історичної спадщини, пом’якшенням екологічних проблем, допомагає людям вирішувати житлово-комунальні проблеми, працює над благоустроєм в місті.

«Мені довірили представляти свої інтереси мешканці Левади та Подолу – для мене справа честі їх не підвести, виправдати довіру. А чи «Самопоміч», чи нині «Батьківщина» - не настільки суттєво», - каже депутат.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА СФЕРА ТА ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

1Дитячий майданчик по вул.. Чураївни, 11

Ще на початку літа 2019 року до Ю. Бойка звернулися мешканці будинку по вул.. Чураївни, 11. В цьому районі проживає чимало родин з дітьми, але немає облаштованого за правилами, придатного для відпочинку, безпечного дитячого майданчика.

«За зверненням мешканців будинку направив лист секретарю Полтавської міської ради О. Шамоті, з проханням включити упорядкування прибудинкової території, встановлення нового (або, хоча б, ремонт наявного) дитячого майданчика в План розвитку ЖКГ на 2019 рік. У 2019-му році ремонтні роботи не розпочали. Утім, я тримаю це питання на контролі і буду наполягати, щоб вирішення його почали у 2020-му», - каже розлогіше про проблему та план її вирішення Ю. Бойко.

2.Звернення громадян будинку по вул.. М. Бірюзова, 88

У липні до депутата по допомогу звернулися мешканці будинку по вул.. М. Бірюзова, 88. Біля будинку є приватна прибудова, облаштування якої не доведено до житлового стану. Це приміщення занедбане, й стало прихистком для безхатьків, котрі увесь час порушували техніку пожежної безпеки. Мешканці боялися за будинок, за життя та здоров’я дітей, котрі гуляли на території поруч.

«Я звернувся до начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста А.А. Тонконога. Разом з інспектором виїхали на місце, ознайомилися з ситуацією, знайшли власника прибудови, склали відповідний припис. Особи без визначеного місця проживання сюди більше не приходять, приміщення власник виставив на продаж», - коротко розповідає депутат про те, чим завершилася ситуація.

3.Пішохідні переходи у місті

«Пішоходи – повноправні учасники дорожнього руху. Зробити пішохідні переходи безпечними, освітленими – одне із завдань комунальних служб міста нині. Як депутат, я не можу бути осторонь цієї проблеми, до мене повсякчас надходить низка звернень від громадян. Свого часу за моєї допомоги був облаштований пішохідний перехід на зупинці Головка. Цього року до мене звернулися мешканці мікрорайону Половки. Їх турбував перехід на зупинці Бібліотека. Він мало того, що погано проглядається через поворот дороги й рельєф, так і майже не освітлений», - розповідає депутат про напрямок у роботі.

Ю. Бойко направив відповідний запит на ім’я заступника міського голови О. Чепурка. На запит депутата відреагували, освітлення та облаштування відповідними дорожніми знаками перехрестя вулиць Великотирнівська та Ю. Тимошенка включили в план робіт на 2020 рік. Депутат обіцяє особисто контролювати монтаж освітлення на цьому місці.

На черзі – пішохідний перехід на зупинці вул.. Миру (Левада).

3. Будівництво на території артскладів

Ю. Бойко вважає ситуацію з відтермінованим початком будівництва на земельній ділянці, обмеженій вул.. Олеся Гончара (колишньою Енгельса) та Першою міською лікарнею, двозначною. Щоб розібратися, направив депутатський запит директору КЗ «Центр охорони та досліджень пам’яток археології Полтавської обласної ради» І. Кулатовій. У зверненні депутат просить надати інформацію про наукові дослідження, які тут відбувалися з 2006 року по сьогодні, з метою виявлення поховань загиблих у роки Другої світової війни та жертв сталінських репресій.

«Вважаю, що це питання треба довести до логічного завершення. Моя позиція: наукові дослідження, перепоховання решток, встановлення Меморіалу загиблим і початок житлового будівництва. Шану загиблим віддати треба однозначно, утім, усю територію земельної ділянки віддати під меморіал – безглуздо і нераціонально», - зауважив депутат.

ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ПІДПРИЄМЦІВ

У листопаді фракція ПП «Батьківщина», за подання відповідного звернення Ю. Бойка, ініціювала у міській раді звернення до Президента України та Верховної Ради «Щодо відміни прийнятих Верховною Радою Законів № 128, 129». Депутати підтримали звернення на сесії міської ради більшістю голосів.

Під кінець року, відповіддю на звернення стало утворення Кабміном координаційної ради з питань мікро- та малого підприємництва. До її складу увійшли представники громадських організацій, підприємці-практики.

«Нині очікуємо від координаційної ради напрацьовані проєкти рішень, у яких буде розроблена система спрощеного оподаткування для підприємців першої групи. Шляхом підвищення граничного розміру річного доходу, можливості використання праці найманих осіб, розширення переліку дозволених видів діяльності. Також болюче питання – чинний порядок подання податкової звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Він теж потребує перегляду», - пояснює суть документу Ю. Бойко.

ЕКОЛОГІЯ ТА ВПОРЯДКУВАННЯ ПРИРІЧКОВОГО ПАРКУ

2017 - 2019 роки стали часом боротьби як за екологічне, європейське споживання рекреаційних ресурсів міста, так і проти незаконних забудов на території Прирічкового парку. Ю. Бойко від самого початку опікувався цим питанням, і нині продовжує вболівати за долю парку.

«Найбільша рекреаційна зона міста має бути збережена. Утім, процес перетворення її на зону цивілізованої рекреації затягується. І поки на різних рівнях влади та громади тривають дискусії, чимало дерев у парку стають аварійними і несуть загрозу життю та здоров’ю людей. А там часто відпочивають мешканці найближчих мікрорайонів з дітьми, бігають спортсмени тощо. Виключно з метою безпеки, назріло рішення звернутися до відповідних органів міськради з вимогою розробити, обрахувати та внести до Програми ЖКГ на 2020 рік упорядкування цієї території», - розповідає про свою ініціативу депутат.

У вимозі зазначені роботи, що необхідно виконати:

-Зробити повну санітарну розчистку зеленої зони від дикої порослі та аварійних і мертвих дерев;

-Зробити відсипку гравієм дрібної фракції вже існуючих доріжок для піших прогулянок та пробіжок;

-Виконати планування території, при необхідності – засипати канави та ями.

На вимогу депутата була сформована комісія, до складу якої увійшов фахівець від Державної екологічної інспекції Центрального округу та фахівець управління ЖКГ міськвиконкому. Комісія має провести обстеження і дати висновок про стан зелених насаджень у Прирічковому парку. За висновком екологічної інспекції управління ЖКГ ухвалить рішення стосовно видалення аварійних зелених насаджень та порослі на території Прирічкового парку у найкоротший термін. Проведення робіт по розчистці цієї зеленої зони вже включено до Програми ЖКГ на 2020 рік.

УВАГА! На прийом до депутата можна потрапити:

-четвертої середи кожного місяця з 12 до 14 год.Адреса: вул.. Соборності, 46, оф. 174А, РА «БОЙКО».

Тел. +38 (099) 647-91-21

Ел.адреса: boyko.dept@ukr.net

Бойко депутат звіт міська рада Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Культура
Національний поштовий оператор 29 травня вводить в обіг поштову марку «Передова». Поштовий випуск присвячений найактуальнішій проблемі людства сьогодні – боротьбі з коронавірусом. Під час пандемії Україна опинилася в надскладній ситуації. Адже поруч із боротьбою за здоров’я та життя людей, триває війна за незалежність і територіальну цілісність України. Країну одночасно пронизують дві війни: одна з них – на Сході України, а друга – із Covid-19. Ця марка є...
Суспільство
У зв’язку з пандемією коронавірусу Програма медичних гарантій була розширена на додаткові медичні послуги. Мова про екстрену медичну допомогу пацієнтам з підозрою або встановленим діагнозом COVID, стаціонарну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, а також медичну допомогу, яка надається мобільними медичними бригадами. Що це означає для пацієнта і на які безоплатні послуги він має право в разі виникнення симптомів або захворювання на...
Суспільство
В області налічується 2745 водних об’єктів. 1474 придатні для риборозведення. Із них 968 розташовані за межами населених пунктів, тобто розпорядником їх є облдержадміністрація. Про це розповів на апаратній нараді директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов. За його словами, протягом двох попередніх років проведено інвентаризацію 1036 договорів оренди земель водного фонду та оренди водних об’єктів. На 104 водні об’єкти термін дії догов...
Кримінал
Поліція розшукує безвісти зниклого Кобеняка Антона Яковича, 1943 року народження, жителя села Калашники Козельщинського району Полтавської області. 21-го травня пенсіонер пішов з дому та не повернувся. Прикмети чоловіка: на вигляд 75-80 років, худорлявої статури, волосся сиве. Був одягнений у біло-блакитну сорочку в клітинку, сірий піджак, темні спортивні штани, сірі капці та чорну кепку. Якщо ви маєте інформацію про місце перебування безвісти зниклого Ант...
Суспільство
За минулий місяць зросла кількість звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги. Враховуючи запровадження карантинних заходів, роботу Комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги з обласного бюджету проводять в онлайн режимі під головуванням заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко. За два місяці Комісією розглянуто понад 600 звернень. Надано з обласного бюджету допомогу на загальну суму майже на 2 млн грн. Про це повідо...
Суспільство
У ВООЗ тимчасово призупинили клінічні випробування препарату  гідроксихлорохін і хлорахін у лікуванні коронавірусу COVID-19 через зростання кількості летальних випадків серед пацієнтів, які приймали ці ліки. Про це повідомив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус, пише "Інтерфакс-Україна". ВООЗ вирішила провести всебічний аналіз і критичну оцінку всіх наявних у світі доказів, щоб адекватно оцінити потенційні вигоди і шкоду від цих препаратів "...
Суспільство
Уряд прийняв рішення про відновлення роботи залізничного сполучення з 1 червня, втім це відбудется раніше. Залізничне сполучення в Україні запустять вже на цьому тижні. Хоча Кабмін прийняв рішення про відновлення роботи залізничного сполучення з 1 червня. Про це заявив повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі пише РБК-Україна. Також міністр повідомив, що вже цієї середи або від четверга з’являться в продажі залізничні квитки, ціни на них...
Суспільство
Учора розпочався восьмий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Це останній тиждень, коли транслюватимуть уроки для початкової школи. Уроки для 5-11-х класів триватимуть до кінця другого тижня червня (орієнтовно до 12 червня), повідомляють у Міносвіти. Міністерство опублікувало розклад з темами на тиждень Всеукраїнської школи онлайн — 25-29 травня для 1-11-х класів. Уроки для всіх класів у день трансляції, а також у записі можна дивитися на YouTube-ка...
Суспільство
25 травня до рятувальників 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини прийшла жінка, яку було врятовано під час ліквідації пожежі у приватному житловому будинку. Пожежа виникла ще 13 травня у с. Рибці м. Полтава. Рятувальників викликали сусіди, які повідомили, що у охопленому димом будинку нікого немає. Але, як виявилося пізніше, помилилися. У задимленому помешканні вогнеборці знайшли господарку. Вона була непритомна. Жінку швидко винесли на подвір’я і до п...