• Головна
  • Тетянка Плетюх потребує допомоги у боротьбі з лейкозом
15:30, 5 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Тетянка Плетюх потребує допомоги у боротьбі з лейкозом

Тетянка Плетюх потребує допомоги у боротьбі з лейкозом

«Мам, все буде добре, правда?», – питає у 7-річна Тетянка, коли зовсім кепсько. Таня Плетюх – весела та творча дівчинка. Мріє бути й художницею, і піаністкою, і перукарем. Лише одне бажання залишається незмінним – почуватися добре та проводити час поза стінами лікарні. А ще хоче грати з однолітками та повернутися до улюбленого фортепіано. Словом, знати, що все погане позаду.

В травні 2018-го у Тетянки діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Інтенсивна хіміотерапія дала ускладнення на внутрішні органи: серце, підшлункову залозу, легені, нирки, найбільше постраждала печінка (виявили вірус гепатиту G). 8 січня дівчинка потрапила у лікарню з сильною інтоксикацією на денний стаціонар і досі там. Крім того, Таня страждає від підвищеного тиску.

«За цей період ми тільки й встигали відновлювати орган за органом. До цього часу я й не знала, як зветься той чи інший лікар», – розповідає мама дівчинки.3 лютого 2020 року, після планової пункції полтавські лікарі діагностували період ремісії, родина чекає підтвердження з Охматдиту. Та підступний лейкоз здатний повернутися в будь-яку мить.

Підтримувальна хімія найближчі пів року і 13 ліків тричі на день – раціон цієї малечі. На 2 місяці лікування необхідно 25 000 грн. Родині водія вантажівки платити за ліки непросто. Олені Плетюх довелося піти з роботи, щоб доглядати доньку. Зараз для сім'ї підтримка вкрай важлива. Ми знаємо, що небайдужі люди, коли їх багато, здатні творити  дива. І  ми просимо усіх вас об'єднатися, щоб подарувати Тетянці майбутнє. Надати разову допомогу або стати добрим чарівником для Тані на постійній основі можна за посиланням:

https://helpgroup.com.ua/help/

або ж за реквізитами: ВБФ Допомоги та Розвитку «HELPGROUP»Призначення платежу: благодійна допомога для Тетяни Плетюх

Номер картки фонду – 5169 3305 1652 6859 (картка-ключ до рахунку фонду, зареєстрована на директора, Давида Джалагонія).

ЄДРПОУ / ДРФО 38655743Полтавський ГРУ Приват Банк, МФО 331401р/р UA903314010000026001054609785

Раніше ми писали: У Полтаві потребує допомоги хлопчик, хворий на лейкоз

#благодійність #допомога #лікування
Оголошення
live comments feed...