• Головна
  • Шамота пропонує Президенту спрямувати 2,9 млрд дол Нафтогазу у регіони
15:00, 5 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Шамота пропонує Президенту спрямувати 2,9 млрд дол Нафтогазу у регіони

Шамота пропонує Президенту спрямувати 2,9 млрд дол Нафтогазу у регіони

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський запропонував витратити 2,9 млрд доларів, які НАК "Нафтогаз України" отримала від компанії "Газпром", на медичну галузь та розвиток інфраструктури. Водночас секретар Полтавської міської ради Полтави Олександр Шамота пропонує Президенту спрямувати ці кошти ближче до людей – в регіони, повідомляє УНН.

"Ми плануємо додатково спрямувати кошти на будівництво доріг – це наш інфраструктурний пріоритет, на інші інфраструктурні проекти, на медичну сферу та енергоефективність. Один з планів – побудувати понад 200 приймальних відділень медичної допомоги по всій Україні", - сказав Володимир Зеленський під час наради з урядовцями.

На слова Президента відреагував секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

«В умовах децентралізації та перекладення більшості видатків на місцеві бюджети, ми пропонуємо спрямувати гроші у регіони через спеціальні субвенції. Це дасть змогу дійсно раціонально використати кошти на ремонти доріг та ремонти лікарень, придбання обладнання. Це дасть змогу пришвидшити реформування вторинної ланки медицини, а отже підняти гроші лікарям та медпрацівникам. Гроші мають витрачати ті, кого люди можуть проконтролювати, а це саме місцева влада», - зазначив Олександр Шамота на своїй сторінці у Facebook.

#Шамота #децентралізація. медицина
Оголошення
live comments feed...