• Головна
  • У Полтаві стартував унікальний жіночий проєкт
18:30, 5 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві стартував унікальний жіночий проєкт

У Полтаві стартував унікальний жіночий проєкт

4 лютого у КУ «Обласний молодіжний центр» стартував мотиваційно-просвітницький проєкт «Для неї». Він передбачає цикл зустрічей для жінок із психологом, акушер-гінекологом, косметологом, експертом із етикету, спеціалістом зі здорового харчування, психотерапевтом та хореографом.

У студії ОМЦ відбулося перше знайомство учасниць, які пройшли попередню реєстрацію. Керівник проєкту Анна Півень розповіла про діяльність Обласного молодіжного центру.

«Ми багатогранні. Наша діяльність – це профорієнтація, працевлаштування, підтримка громадських ініціатив, волонтерські проєкти, проєкт «Кава з поліцейськими» – спільно з патрульною поліцією, «Шпаргалка для батьків» спільно з медичним підрозділом «Баррі», дозвілля молоді – кінопокази просто неба, Школа неформальної освіти та інше».

Перед створенням проєкту «Для неї» були опрацьовані найпопулярніші запити від жінок, і відповідно до них складена програма.

«Ми не будемо нікого змінювати чи давати «щасливу» пігулку. Ніхто не змінить вас, поки ви самі не захочете. ВОНА – це я, але краща, ніж учора. Хочу, щоб ви щодня самі собі говорили, що ви краща, ніж учора», – наголосила Анна Півень.

Проєкт є безкоштовним і триватиме протягом лютого-березня. 6 лютого передбачена зустріч із психологом на тему «Яка я і чого хочу насправді?», «Звільнення від образ».

10 лютого – зустріч із тематики “Планування сім’ї. Жінка 40+”.

11 лютого – зустріч із тематики “Секрети домашнього догляду за обличчям. Фейс-фітнес”.

13 лютого – зустріч із тематики “Зона емоційного комфорту, або чому зі мною так не можна!”

18 лютого – зустріч із тематики “Етикет зовнішнього вигляду”.

20 лютого – зустріч із тематики “Етикет у спілкуванні”.

25 лютого – зустріч із тематики “Правильне харчування: правда і міфи”.

Також передбачені тренінг із психології і психології стосунків, майстерклас із сучасної хореографії, зустріч з візажистом і майстром манікюру.

Читайте також: У Полтаві двох жінок нагородили званням "мати героїня".

#афіша #заходи #розваги
Оголошення
live comments feed...