• Головна
  • Полтавцям пропонують протестувати мобільний сервіс «E-Poltava»
11:30, 4 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Полтавцям пропонують протестувати мобільний сервіс «E-Poltava»

Полтавцям пропонують протестувати мобільний сервіс «E-Poltava»

У Полтаві із 4 по 18 лютого набиратимуть тест-групу, яка випробовуватиме роботу додатку «Е-Poltava», який є складовою інформаційної екосистеми «PoltavaSmartCity». До групи увійдуть 50 осіб, які мають смартфони з різними версіями операційної системи Android. Розробники зацікавлені у тому, аби додатком скористувалися люди різного віку та професійного спрямування. Про це повідомляють в «Інституті аналітики та адвокації».

-Протягом двох місяців учасники тестувальної групи матимуть нагоду першими випробувати одну за одною 10 функцій додатку «Е-Poltava». Це можливість вплинути не лише на формування та удосконалення функціональних можливостей застосунку, а й долучитись до перших кроків у напрямку цифрової трансформації міста. Спершу до тестування будуть доступні 4 функції, решта – додаватимуться поступово. Тестувальна група по кожному сервісу описуватиме свої враження, пропозиції, а також фіксуватиме помилки, якщо такі будуть. Кількість осіб підібрана для ефективної групової роботи та результативного опрацювання зворотнього зв’язку від перших користувачів, – розповідає Юрій Ромашко, виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації.

Зареєструватися для тесту додатку можна за наступним посиланням https://bit.ly/36OYR4J. Про результати відбору учасникам повідомлять листом на електронну пошту.

Раніше ми розповідали, як замовити аналізи через смартфон.

#Полтава #місто #додаток #тестування #смартфон
Оголошення
live comments feed...