• Головна
  • До річниці битви під Крутами полтавські націоналісти вимагають перейменувати вулицю «Паризької Комуни» на «Героїв Крут»
14:27, 29 січня 2013 р.

До річниці битви під Крутами полтавські націоналісти вимагають перейменувати вулицю «Паризької Комуни» на «Героїв Крут»

«Свобода», «Студентської Свободи» та молодіжної організації «Сокіл» за участі громадської ради міста Полтава було проведено круглий стіл, приурочений 95-й річниці битви під Крутами.

За результатами круглого столу міському голові Полтави скеровано резолюцію з вимогою про перейменування вулиці «Паризької Комуни» на вулицю «Героїв Крут».

Участь у круглому столі взяли представники громадських та молодіжних організацій міста, історики та науковці. Також на заході були присутні лідері опозиційних політсил Полтавщини та народний депутат України Юрій Бублик. За результатами роботи затверджено дві резолюції. Одна з них, яку направили міському голові Полтави, стосується перейменування вулиці Паризької Комуни на вулицю Героїв Крут. Інша ж - тестів з Історії України, з яких було прибрано прізвища військово-політичних діячів, Героїв України Романа Шухевича та Степана Бандери.

Ведучий круглого столу, голова Полтавської «Студентської Свободи» Юліан Матвійчук зазначив: --

- Сьогодні більша частина учасників круглого столу - саме представники молодіжних організацій Полтави. Головне наше завдання - зробити цю тему актуальною серед молоді, яка вже невдовзі має стати політично активною ланкою у сучасній національно-визвольній боротьбі.

Продовжуючи, Юліан Матвійчук зауважив:

- Щодо резолюцій, які ми ухвалили під час заходу, варто зазначити, що починати треба з малого – з вулиці. Добре розуміємо, як до цього ставиться полтавська влада – вкрай негативно. Проте, якщо ми зможемо зібрати людей, що вийдуть із вимогами до ОДА, а на самій вулиці влаштуємо протести – тоді переможемо у цій боротьбі. Влада нарешті має зрозуміти, що думку громади потрібно враховувати. Таким чином із однієї вулиці ми розпочнемо знищення усіх комуністичних символів у всьому місті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...