• Головна
  • Бібліотеку на Вакуленцях почнуть ремонтувати вже цього річ - Шамота
Партнерський матеріал
16:00, 3 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Бібліотеку на Вакуленцях почнуть ремонтувати вже цього річ - Шамота

Партнерський матеріал
Бібліотеку на Вакуленцях почнуть ремонтувати вже цього річ - Шамота

Вакуленцівська бібліотека найбільше потребує втручання і ремонту. Про це в ході планового контролю бібліотечної системи міста заявив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Більшість міських бібліотек відремонтовано в минулому році. Але книгозбірні на околицях міста чи не найважливіші – для багатьох клуб і бібліотека єдиний спосіб проведення дозвілля.

Бібліотека у Вакуленцях знаходиться в приміщенні старого клубу. З роками, а ремонт тут не робився десятиліттями, на будівлю стало шкода дивитись. Тут і досі пічне опалення – топлять дровами, немає води та відсутня вбиральня. Такі нелюдські умови для роботи, говорить Олександр Шамота, потрібно якнайшвидше припинити. Минулого року тут уже встановили нові вікна та двері, або хоч трохи утеплити приміщення. Поставили ґрати та сигналізацію, щоб захистити книжковий фонд та обладнання. Тепер планують протягом року привести в порядок і саму будівлю.

— Передусім перед нами стоїть завдання змінити електропроводку, — розповідає Олександр Шамота. — Після цього буде встановлено обладнання для електроопалення, щоб захистити будівлю від руйнування. Є пропозиція розширити бібліотечне приміщення за рахунок клубної кімнати, а згодом побудувати там само сцену, встановити крісла. Таким чином буде повноцінна бібліотека з читальним залом, і концертний зал для самодіяльності і творчості. Тут можна буде проводити семінари, тренінги, заняття гуртків тощо.

Також, говорить секретар Полтавської міської ради, в одному з підсобних приміщень планують обладнати повноцінний туалет, провести в приміщення воду. Олександр Шамота не приховує – з цією бібліотекою ситуація в місті найскладніша, але є чітко окреслений план її ремонту та реконструкції.

#Шамота #Полтава #бібліотека #Вакуленці
Оголошення
live comments feed...