• Головна
  • У 2020 році у Полтаві запрацює хоспіс (ВІДЕО)
16:30, 3 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У 2020 році у Полтаві запрацює хоспіс (ВІДЕО)

У 2020 році у Полтаві запрацює хоспіс (ВІДЕО)

Уже цього року у Полтаві планують організувати хоспіс. Для цього залучатимуть грантові кошти, кошти НСЗУ та Міністерства охорони здоров'я. Про це йдеться на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Нині таку допомогу тяжкохворим можуть надавати працівники КП ЦПМСД №1 ПМР. Також у Центрі можна перевірити тиск в очах, зробити пульсоментрію, здати кров на аналіз. У Центрі працюють близько 60 лікарів. Після першого етапу медреформи вони обслуговують понад 96 тисяч полтавців.

“- На даний час у нас укладено більше 85% декларацій з мешканцями Київського району. Наш Центр надає послуги первинної медицини – огляд пацієнтів, вимірювання артеріального тиску, вимірювання внутріочного тиску. Проводимо профілактичну роботу, тобто виконуємо велику кількість щеплень населенню, - розповів директор КП ЦПМСД №1 ПМР Віталій Павленко.”

З квітня 2018 року пацієнти змогли вільно обирати сімейних лікарів-терапевтів та педіатрів без прив'язки до місця прописки. За Міжнародними даними, добре організована система первинної медичної допомоги замикає у собі 80-90% усіх звернень пацієнтів.

“- У 2020 році ми поставили собі завдання організувати у Полтаві хоспіс. Оскільки це сьогодні питання, яке в усьому світі підтримується лікарями та мешканцями. Тому ми кидаємо усі свої зусилля на організацію такого закладу, який називається хоспіс. Ми будемо залучати грантові кошти, просити підтримки у НСЗУ, у Міністерства охорони здоров'я, - наголосила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля.”

Раніше ми писали У стоматологічних відділеннях полтавських поліклінік припинять безкоштовне лікування пацієнтів. А які медичні послуги полтавці зможуть отримати безкоштовно від інших лікарів?

#Полтава #хоспіс #медицина #кошти #грант
Оголошення
live comments feed...