• Головна
  • В Україні розпочинається реєстрація на ЗНО-2020
10:00, 3 лютого 2020 р.
Надійне джерело

В Україні розпочинається реєстрація на ЗНО-2020

В Україні розпочинається реєстрація на ЗНО-2020

Сьогодні розпочинається реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Абітурієнти повинні зареєструватися до 24 березня.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА» та підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти на своєму офіційному сайті.

Це потрібно для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Комплект також можна надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Потрібно отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюють зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, та моніторинг якості освіти на території обслуговування, визначеній Міністерством освіти і науки України. У підпорядкуванні Українського центру оцінювання якості освіти перебувають дев’ять регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Абітурієнтів з Полтавщини обслуговує Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 17 березня 2020 року.

У 2020 році кожен зареєстрований учасник ЗНО має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Раніше ми писали Реєстрація на ЗНО-2020: що і коли здавати?

#ЗНО #освіта #реєстрація #абітурієнти
Оголошення
live comments feed...