Шамота назвав один із важливих пріоритетів-2020 в освітній галузі Полтави

Шамота назвав один із важливих пріоритетів-2020 в освітній галузі Полтави, Алла Широкова

Таким пріоритетом секретар полтавської міської ради, Олександр Шамота вважає розширення мережі дошкільних навчальних закладів. «Цьогоріч розраховуємо на три нових дитячих садочки», - написав Шамота на офіційній сторінці у Facebook.

Олександр Шамота заначив, що в рамках міської стратегії розвитку Полтави важливими пріоритетами є створення безпечних та комфортних умов всіх учасників освітнього процесу, можливостей для всебічного розвитку юних полтавців, підтримка педагогів, осучаснення всіх рівнів освіти.

«У 2019 ми вже повернули у власність громади міста садочок в мікрорайоні Алмазний. Тут довгий час розташовувалась СЕС. На 2020 вже заклали кошти на проєкт його реконструкції. Цьогоріч плануємо повернути ще два садочки у Київському та Шевченківському районах Полтави», - написав Шамота.

Він акцентував, що необхідно повернути ці об’єкти в комунальну власність, провести реконструкції, придбати відповідне обладнання. «В результаті буде створена можливість розвантажити садочки, в яких існують переповнені групи. Не менш важливо - ми створимо десятки додаткових робочих місць», - зазначив секретар полтавської міськради.

Він також зупинився на досягненнях та планах з переоблаштування закладів освіти в рамках стратегії розвитку міста. «У 2019 реконструювали та капітально відремонтували більше 40 шкіл та дитсадочків. Важливий крок, який вже змогли оцінити школярики та їхні батьки – організація безкоштовного харчування для учнів молодших класів та дітей пільгових категорій.

У 2020 році продовжимо збільшувати обсяги робіт. Зокрема і для цього, в міському бюджеті-2020 ми запанували збільшити видатки на освіту на 16% до 682,5 млн грн. у порівнянні із 2019 (588,4 млн грн.)», - написав Шамота.

Нагадаємо, що за рахунок коштів міського бюджету вже були збільшені до 20% надбавки за престижність для всіх учителів полтавських шкіл. Серед проєктів 2020 року в галузі освіти також треба відмітити добудову нового корпусу в школі №9. Сьогодні там понад 900 учнів, зокрема з Яківців. Цього року вже буде розроблено проєкт добудови.

Шамота. освіта садочки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі