Голова Полтавської ОДА зустрівся із послом Грузії в Україні

Голова Полтавської ОДА зустрівся із послом Грузії в Україні, Володимир Паршевлюк

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін та заступник Катерина Рижеченко зустрілися із представниками делегації із Грузії на чолі із Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні Теймуразом Шарашенідзе. Під час зустрічі учасники обговорили стан і перспективи співпраці Полтавщини і Грузії у сферах культури та економіки.

Голова Полтавської ОДА зустрівся із послом Грузії в Україні, фото-1

-У Полтавщини тісні зв’язки з Грузією з 2002 року. Маємо вже підписані торгово-економічні угоди про співпрацю. Зокрема, тісне співробітництво між вищими навчальними закладами. Грузію, без перебільшення, вважаємо братнім народом. Вдячні за підтримку, що надається вашою стороною у зв’язку з подіями, що нині відбуваються в Україні. Налаштовані й надалі зміцнювати наші партнерські відносини», –  цитують Олега Синєгубова на сайті Полтавської ОДА.

Теймураз Шарашенідзе відповів, що Україна для Грузії є стратегічним партнером.

Голова Полтавської ОДА зустрівся із послом Грузії в Україні, фото-2

-Незважаючи на ті перепони, що нам чинять, ми повинні пережити ці нелегкі часи і показати всьому світу, на що здатні Україна та Грузія. Свій візит Україною почав із Полтави. Саме  на Полтавщині похований наш великий поет Давид Гурамішвілі. Ми зробимо все для зближення наших народів, – сказав Теймураз Шарашенідзе.

Сторони обговорили також співробітництво у галузі туризму. Також між Полтавщиною та Грузією вже два роки діє програма студентського обміну.

А цього року дітей із Грузії запросили до спортивного табору, у якому гості познайомляться із українською культурою та традиціями. Про це повідомила заступник Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.

 Раніше ми повідомляли, що у 2020-му році область витратить на будівництво 220 мільйонів гривень.

Полтава зустріч делегація Грузія посол
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі