• Головна
  • На засіданні комісії розглядали документи кандидатів на місця директорів полтавських шкіл
13:00, 31 січня 2020 р.
Надійне джерело

На засіданні комісії розглядали документи кандидатів на місця директорів полтавських шкіл

На засіданні комісії розглядали документи кандидатів на місця директорів полтавських шкіл

31-го січня у Полтавській міській раді провели засідання конкурсних комісій на   заміщення посад керівників Полтавської гімназії № 6 та загальноосвітньої школи I—III ступенів №7.

Голова комісії-це  заступник міського голови Світлана Нестуля. Заступник голови конкурсної комісії - начальник управління освіти Юрій Матвієнко. На засіданні були присутні члени конкурсної комісії – представники трудових колективів комунальних закладів освіти ,ГО батьків учнів представники Полтавської асоціації керівників закладів освіти і представник замовника-депутат міської ради Юрій Бойко..

Питання порядку денного - розгляд документів кандидатів на конкурсне заміщення посади керівників Полтавської гімназії № 6 та загальноосвітньої школи I—III ступенів №7 та  допущення кандидатів до участі у конкурсі.

Світлана Нестуля повідомила, що конкурс був оголошений 26.12.2019 р. відповідно до Положення “Про Конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Полтава” від 30.11.2018 р. Оголошення про конкурс було розміщено 27.12.2019 р. на офіційних веб-сайтах управління та закладів освіти.

Кандидати на конкурсне заміщення вакантних посад директорів гімназії № 6 та школи № 7 - Світлана Дяченко та Іван Єзерський.

Члени конкурсної комісії ознайомилися з положенням та пакетом документів, які подали кандидати. Далі обговорили етапи проведення конкурсу та приймали рішення щодо допущення кандидатів.

Пакет документів згідно положення у кожного кандидата був у наявності у повному обсязі.

Кандидати були допущені до конкурсу без зауважень і заперечень.

Раніше ми писали Міська влада Полтави готова підтримувати дітей з синдромом Дауна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #комісія #Полтавська міська рада #кандидати #школи #директори #конкурс
Оголошення
live comments feed...