• Головна
  • Вихованці ПНВК Оксани Данько презентували виставу «Хроніки Нарнії»
09:30, 31 січня 2020 р.
Надійне джерело

Вихованці ПНВК Оксани Данько презентували виставу «Хроніки Нарнії»

Вихованці ПНВК Оксани Данько презентували виставу «Хроніки Нарнії»

Яскраво, креативно, феєрично. Так можна кількома словами змалювати дійство, що розгорнулося на сцені Полтавського академічного театру ляльок. Тут відбулася прем’єра вистави «Хроніки Нарнії», котру підготували вихованці приватного навчально – виховного комплексу Оксани Данько. З педагогами, учнями та батьками ми поспілкувалися і дізналися, як створювали казковий спектакль.

За шістнадцять років існування школи учні готували чимало масштабних проектів. Вихованці виходили на сцену театру Гоголя та кіноконцертного залу «Листопад», влаштовували виставки у Галереї мистецтв та арт – кав`ярні «Сто доріг» . У театрі ляльок виступали вперше. І вперше це презентація півторагодинного спектаклю, створеного учнями. Розповідає директор школи Оксана Данько:

Вихованці ПНВК Оксани Данько презентували виставу «Хроніки Нарнії», фото-1

« - Зупинилися на постановці саме цього твору, бо у ньому порушуються загальнолюдські поняття – любов до людей, дружба. У книзі даються відповіді на питання що таке вірність, що таке самопожертва. Це так важливо у наш прагматичний час».

У фойє театру розгорнувся ярмарок виробів вихованців та педагогів школи. Тут іграшки, картини, прикраси, невеличкі інсталяції, та безліч іншого.

Вихованці ПНВК Оксани Данько презентували виставу «Хроніки Нарнії», фото-2

« - Такі ярмарки ми проводимо не вперше. Виручені кошти перераховували хворим дітям та людям похилого віку» - зазначила директор..

Костянтин Ковтуненко – вчитель трудового навчання. Він разом з хлопцями виготовляв вироби для ярмарку та предмети реквізиту для вистави.

Вихованці ПНВК Оксани Данько презентували виставу «Хроніки Нарнії», фото-3

« - Колись у радянські часи уроки праці для хлопчиків зводилися до виготовлення табуреток чи інших речей побуту . Звісно, у цьому мало цікавого. Нині ж у нас є унікальна можливість – привнести в уроки творчість. Один з прикладів – коли ми робили мечі для сьогоднішнього спектаклю . І хоча сучасних дітей важко відірвати від гаджетів, нам це все – таки вдалося, бо у процес включилися всі, байдужих не було».

Над виставою працювали близько місяця. Режисер – постановник Тетяна Шмякова говорить:

« - Ми взяли за основу першу частину твору «Хроніки Нарнії». Оскільки наша школа сповідує християнські цінності, він для нас дуже близький. Дуже цінно, що задіяні були всі учні школи. На головні ролі ми відбирали учасників – провели своєрідний кастинг, але так чи інакше задіяні всі. Якщо прем’єра відбудеться вдало – подумаємо над тим, щоб поставити продовження історії».

Півторагодинне шоу промайнуло як одна мить. Задоволеними лишилися і учасники і організатори. Розповідає психолог школи Єлизавета Данько:

« - Наша школа особлива тим, що ми приділяємо увагу не тільки знанням, а намагаємося виховати всебічно розвинену особистість. Такі заходи, як підготовка спектаклю, надзвичайно позитивно впливають на дитячий колектив, гуртують його, дозволяють кожній дитині розкрити свій потенціал».

Батьки щиро вболівали за юних акторів і гаряче підтримували їх. Двоє дітей полтавки Віталіни Лисак є вихованцями ПНВК Оксани Данько. Вона розповіла, чому надає перевагу саме цьому закладу:

« - Діти навчаються у школі і садочку. Чим подобається школа? Тим, що до кожної дитини тут індивідуальний підхід, педагоги допомагають максимально розкритися вихованцям. У школі Оксани Данько дбають не тільки про навчальний процес, не тільки естетично розвивають, тут приділяють увагу і здоров*ю. Крім того, у закладі дуже прискіпливо відбирають кадри. Тут працюють люди небайдужі, які постійно самовдосконалюються. Атмосфера у школі дружня, сімейна. Тому мої діти йдуть сюди з великим задоволенням . Це унікальний заклад і в Полтаві я не бачу жодного, який би міг порівнятися зі школою Оксани Данько!»

Більше про школу Оксани Данько можна почитати тут 

Раніше ми писали: Культурно - мистецькі заходи Полтавщини з 30 січня по 2 лютого

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #вистава #свято
Оголошення
live comments feed...