ФСТ «Динамо» готує спортсменів до Олімпіади 2022

ФСТ «Динамо» готує спортсменів до Олімпіади 2022, Оксана Солопко

За матеріалом Департаменту комунікації МВС, ФСТ «Динамо» України готує спортсменів до Олімпіади 2022. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив 28 січня, під час засідання президії фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

«На наступний 2020 рік для ФСТ «Динамо» запланована велика кількість спортивних подій, в тому числі і підготовка до Олімпіади в Пекіні у 2022 році», - сказав Арсен Аваков.

ФСТ «Динамо» готує спортсменів до Олімпіади 2022, фото-1 ФСТ «Динамо» готує спортсменів до Олімпіади 2022, фото-2

Перший заступник Голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж зазначив, що бюджет ФСТ «Динамо» за 2019 рік виконано на 100%. За цей час відремонтували спортивні комплекси у Львові, Одесі та Харкові, крім того відремонтовані лижна траса та база стрільби із лука. У 2019 році за кошти товариства «Динамо» надали допомогу в дитячо-юнацькіспортивні школи.

«Що стосується бюджету спортивного товариства на 2020 року, пропонується продовжити фінансову підтримку дитячих спортивних закладів та подальші ремонти спортивних комплексів по всій Україні. Зокрема, відновити олімпійську базу в Очакові, відновити стадіон в Одесі та провести реконструкцію залу в Запоріжжі», - додав Віктор Корж.

Варто зазначити, що Україна здобула 80 ліцензій на участь в Олімпійських іграх у Пекіні. Серед них - 38 спортсмени товариства.

За значний особистий внесок у розвиток Української держави Арсен Аваков нагородив працівників ФСТ «Динамо». Відзнаку та посвідчення про присвоєння Указом Президента України почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» вручено заступнику голови Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України Олексію Більчичу.

Раніше ми писали Вчителів фізкультури навчать реалізовувати проєкти та залучати молодь до спорту

спорт Динамо Олімпіада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі