• Головна
  • Шамота: «Райський двір» на Садах-2 — яскравий приклад реалізації громадських ініціатив Бюджету Участі
Партнерський матеріал
17:00, 29 січня 2020 р.
Надійне джерело

Шамота: «Райський двір» на Садах-2 — яскравий приклад реалізації громадських ініціатив Бюджету Участі

Партнерський матеріал
Шамота: «Райський двір» на Садах-2 — яскравий приклад реалізації громадських ініціатив Бюджету Участі

Одним із лідерів голосування за Бюджет участі в 2017 році став проект «Райський двір» депутатки Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії Олени Чірікової-Зоріної. Фінансування затримувалось, але врешті напередодні Нового року дітлахи отримали чудовий подарунок.

Шамота: «Райський двір» на Садах-2 — яскравий приклад реалізації громадських ініціатив Бюджету Участі, фото-1

Олена Чірікова-Зоріна щороку подає ініціативи з розвитку міста на конкурс партиципаторних проєктів. За кілька років реалізувала вже кілька таких, спрямованих на встановлення дитячих майданчиків, у дворах мікрорайону Сади-2, де їх або зовсім не було, або були в такому стані, що водити дітей туди стало небезпечним. Відтак їй вдалося замінити цілу низку радянських часів майданчиків на нові, сучасні. Проєкт «Райський двір став одним із найбільших. Комплекс складається з трьох майданчиків, кожен із яких орієнтований на різні вікові групи дітлахів.

— Перший дитячий майданчик — це морська подорож. Вона передбачає гойдалки на морську тематику. Другий — веселі авто, там чудові дитячі автомобілі, це більше для малечі. І третій це багатофункціональний спортивний майданчик для більш дорослих дітей. Тому я дуже вдячна мешканцям мікрорайону Сади – 2 які голосували, підтримували, агітували. Ми разом проробили дуже велику роботу. Також вдячна своїм друзям, знайомим, сусідам, своїм однопартійцям з соціал-демократичної партії за те що завжди вірять в мене і підтримують.

Цей двір по вулиці Героїв АТО має свою історію. Свого часу мешканці з ініціативи Олени Чірікової-Зоріної взяли участь та перемогли в конкурсах на кращий двір, кращий під’їзд, і ось ще одна перемога — комплекс дитячих майданчиків «Райський двір».

— Якщо люди об’єднуються мають на меті гарну ідею, вони обов’язково втілять її вжиття. Тому я пропоную полтавцям подавати проекти , агітувати та робити наше місто кращим. Адже нагадаю, що влітку 2019 року за моєї ініціативи вже було оновлено два дитячі майданчики на Героїв АТО та на Конєва. Це дуже чудово. Адже завдяки таким інструментам ми робимо наше місто кращим, наші діти повинні гратися на оновлених , сучасних і безпечних дитячих майданчиках, — зазначила депутатка.

Проєктам Бюджету участі приділяється у місті значна увага, розповідає секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. «Ми у першості в Україні за реалізацією партиципаторних проєктів, — говорить Шамота. — 68% реалізованих проєктів».

— Це дуже важливо, адже дуже багато будинків, дітей яким потрібно десь гратися і це дозвілля має бути передусім безпечним для дітей, комфортним для батьків. Крім того це важливо — підтримати цю ініціативу людей, які об’єдналися заради реалізації. Цей проєкт Олена виграла в 2017 році, а профінансувати його в повному обсязі, щоб створити такий обширний комплекс вдалося тільки зараз. Але ж головне, що вдалося врешті це зробити, — зазначив Олександр Шамота.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Шамота #дворики #Сади-2 #бюджет участі
Оголошення
live comments feed...