Шамота: У Полтаві з’явиться меморіал землякам-учасникам бою під Крутами

Шамота: У Полтаві з’явиться меморіал землякам-учасникам бою під Крутами , Оксана Солопко

Олександр Шамота заявив, що в полтавській міській раді вирішили підтримати громадський проєкт створення меморіального знаку землякам-учасникам бою під Крутами. Секретар міськради написав на своїй офіційній сторінці у Facebook: «Пишаємося нашими земляками і підтримуємо тих, хто сьогодні із зброєю в руках боронить нашу країну!».

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв Крут.

Посилаючись на полтавських істориків Олександр Шамота зазначив, що серед вояків під Крутами були ті, чиї імена пов’язані з Полтавщиною.

Він також відмітив, що ГО Полтавське товариство «Просвіта» давно виступала з ініціативою увіковічнити пам'ять полтавців-Героїв Крут.

«Не дочекавшись уваги з боку тодішньої міської влади, активісти власним коштом встановлять меморіальну дошку Демиду Бурку, який був настоятелем Миколаївської церкви Полтави.

Як патріоти міста ми вирішили реалізувати цей проєкт і створити меморіальний знак землякам-учасникам бою під Крутами», - написав Олександр Шамота.

Він також акцентував, що заступника голови полтавської «Просвіти» Олега Пустовгара вже включили до міської топонімічної комісії, яка опікується цим питанням.

Шамота Полтава меморіал бій під Крутами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі