• Головна
  • Що чекає область у 2020-му: більше мільярда на дороги, завершення будівництва басейну у Полтаві та тисячі нових робочих місць
17:30, 28 січня 2020 р.
Надійне джерело

Що чекає область у 2020-му: більше мільярда на дороги, завершення будівництва басейну у Полтаві та тисячі нових робочих місць

Що чекає область у 2020-му: більше мільярда на дороги, завершення будівництва басейну у Полтаві та тисячі нових робочих місць

28-го січня у «Новинах Полтавщини» відбувається пресконференція голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова. Близько години він розповідає про пріоритети та плани на 2020-ий рік, а потім відповідає на запитання журналістів. Ми виділили ключові тези із виступу голови ОДА та пропонуємо їх вашій увазі.

Рік будівництва: завершення реконструкції кардіодиспансеру, побудова басейну, перспективи аеропорту

Олег Синєгубов зазначає, що 2020-ий рік має стати «Роком будівництва». Констатує, що у нового керівництва обласної адміністрації було чимало зауважень до департаменту капітального будівництва. Через невірні управлінські рішення та інші причини у 2019-му із 180 мільйонів державного фінансування вдалося освоїти лише половину. Цю ситуацію у 2020-му будуть змінювати. Зараз у ОДА вже ведуть консультації із профільним міністерством щодо залучення у область державних коштів.

Щодо планів на цей рік – завершення реконструкції кардіодиспансеру (орієнтовно – вже влітку 2020-го) та будівництва басейну у Полтаві.

-Басейн має близько 70 відсотків готовності. Для завершення робіт потрібно близько 100 мільйонів гривень. Ми у обласному бюджеті заклали 10 мільйонів на це будівництво, решту коштів плануємо залучити за допомогою однієї із державних програм, - пояснює голова ОДА.

Говорить Олег Синєгубов і про перспективи полтавського аеропорту. Констатує, що у нинішньому стані він не може приймати пасажирські рейси. Щоб це змінити, потрібно вкласти близько 400 мільйонів гривень у злітно-посадкову смугу.

Рік медицини: будівництво амбулаторій у ОТГ

Також голова ОДА називає нинішній рік – «роком медицини». Зазначає, що одна із головних задач – завершення будівництва амбулаторій у ОТГ. Деякі із них мають 15 відсотків готовності, деякі – 35 відсотків. Щоб підняти темпи виконання робіт і таки завершити амбулаторії цього року із невідповідальними підрядниками будуть розривати договори.

Крім цього, Олег Синєгубов розповідає про плани поступового відходу від навчання дітей у інтернатних закладах. Натомість у області планують створити більше ДБСТ та прийомних сімей.

1 мільярд 300 мільйонів на ремонт доріг області

Значні суми фінансування цього року спрямують на ремонт місцевих доріг у області. Якщо у 2019-му у області на місцеві дороги витратили 700-800 мільйонів гривень, то у 2020-му ця сума виросте до 1 мільярда 300 мільйонів гривень. Крім цього, ОДА планує залучити близько 30 мільйонів євро на реалізацію проекту ремонту дороги із Машівки через Нехворощу у напрямку Дніпра.

Відкриття офісу інвестицій та створення тисяч робочих місць

Відповідаючи на питання журналістів щодо створення у Полтаві та області нових робочих місць, Олег Синєгубов згадав, що незабаром у ОДА відкриють інвестиційний офіс. І це вже у найближчій перспективі дозволить створити нові робочі місця.

-Я не буду зараз називати точну цифру, але мова йде не про сотні, а про тисячі робочих місць. Цей процес буде динамічним. У яких галузях? У найбільш розвинутих у області – промисловості, агропромисловому комплексі та газовидобувній галузі, - зазначає голова ОДА.

Нагадаємо, раніше у Полтаві представники чотирьох сільських рад вимагали відставки Олега Синєгубова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Синєгубов Олег #пресконференція #дороги #будівництво #аеропорт #медицина
Оголошення
live comments feed...