Шамота: Добудова до школи №9 неминучий результат розвитку і розбудови міста

Шамота: Добудова до школи №9 неминучий результат розвитку і розбудови міста, Оксана Солопко

Полтава стрімко розбудовується, а це означає, що поступово збільшується й населення міста, а завершення реформи децентралізації потягне за собою розширення меж міста, включення нових територій. Відповідно нинішня ситуація з закладами освіти буде тільки посилюватися, - говорить секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Дев’ята школа працює на межі ресурсу. Сьогодні там понад 900 учнів, а поруч уже виріс новий житловий комплекс. Школа також навчає дітей із Яківців.

Батьки учнів, які навчаються в школі №9 звернулися до Олександра Шамоти, аби секретар міськради посприяв у добудові для школи нового приміщення. Адже крім переповненості класів у закладі не мають і повноцінної їдальні. Відтак депутати міськради провели низку комісій, вивчили питання і вже цього року заклали гроші на розроблення добудови.

- Потреба в розширенні приміщень стала як ніколи на часі. Батьки звернулися до міської влади – ми реагуємо. Цього року вже буде розроблено проект добудови. Перед цим потрібно прорахувати всі потреби навчального закладу, врахувати нормативи та вимоги, забезпечити доступність. Навчання має бути комфортним, - прокоментував Олександр Шамота.

Полтава школа добудова розширення приміщень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі