Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді продовжує відстоювати інтереси малого підприємництва

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді продовжує відстоювати інтереси малого підприємництва , Оксана Солопко

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді завжди тримає слово та продовжує відстоювати інтереси малого та середнього бізнесу. Саме на цьому наголошує лідер Фракції Олег Бєлоножко, коментуючи ситуацію щодо Законів №128, 129.

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді продовжує відстоювати інтереси малого підприємництва , фото-1

Нагадаємо, що з подання депутата Юрія Бойко ще у листопаді депутати Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді ініціювали звернення до Президента України та Верховної ради України «Щодо відміни прийнятих ВР Законів №128, 129». Тоді його розглянули та підтримали на сесії міськради.

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді продовжує відстоювати інтереси малого підприємництва , фото-2

Нещодавно надійшла відповідь на звернення.

- Нині Кабміном утворено координаційну раду з питань мікро та малого підприємництва. Дуже важливо, що до її складу увійшли представники громадських організацій, які представляють інтереси малого бізнесу, - розповів Олег Бєлоножко.

Зокрема, він зазначив, що серед завдань координаційної ради – напрацювання законопроєктів щодо:

- лібералізації умов застосування підприємцями першої групи спрощеної системи оподаткування шляхом підвищення граничного розміру річного доходу, можливості використання праці найманих осіб, розширення переліку дозволених видів діяльності;

- пом’якшення відповідальності підприємців за порушення порядку подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій;

- запровадження дворічного мараторію на перевірки фізичних осіб-підприємців на предмет дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

- Також Кабміну запропоновано забезпечити прозорі і необтяжливі процедури реєстрації розрахункових операцій під час продажу товарів через Інтернет та здійснювати активну роз’яснювальну роботу щодо нововведень у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій, - сказав Юрій Бойко.

- Наше звернення надіслали до Кабінету Міністрів України з проханням опрацювати порушене питання. Тримаємо це питання на постійному контролі і не дамо знищити малий та середній бізнес, - резюмував Олег Бєлоножко.

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді продовжує відстоювати інтереси малого підприємництва , фото-3 Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді продовжує відстоювати інтереси малого підприємництва , фото-4

Пресслужба Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді

Батьківщина Полтава бізнес підприємництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі