Нове медичне обладнання придбали в Полтавській виправній колонії

Нове медичне обладнання придбали в Полтавській виправній колонії, Алла Широкова

22 січня 2020 року, з метою покращення роботи клініко-діагностичної лабораторії медичної частини №64 Філії Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України в Полтавській області, було придбано напівавтоматичний біохімічний аналізатор Rayto RT-1904 C.

Нове медичне обладнання придбали в Полтавській виправній колонії, фото-1

Це універсальний біохімічний аналізатор, в якому для отримання точного аналізу крові комплексно застосовуються комп’ютерні, оптичні та механічні технології. За допомогою даного лабораторного приладу виконуються поширені клінічні дослідження біохімічного складу крові, а також виявляються найбільш важливі значення її параметрів. Аналізатор має вдосконалене програмне забезпечення на основі Windows CE та повністю задовольняє вимоги лабораторії установи.

«Від якості і точності медичної техніки залежить правильність діагностування та вибору оптимального методу лікування, саме тому медичне і лабораторне обладнання повинно відповідати основним критеріям якості, безпеки, точності, надійності та функціональності», - наголосив начальник медичної частини Павло Оленич

За матеріалами Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань

Читайте також У виправній колонії під Полтавою відбулося незвичайне весілля

колонія обладнання лікування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі