Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді підтримує винесення законопроєкту, що передбачає обмеження зарплат чиновників, - Олег Бєлоножко

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді підтримує винесення законопроєкту, що передбачає обмеження зарплат чиновників, - О..., Оксана Солопко

Фракція «Батьківщина» вносить до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає обмеження виплат чиновників десятьма мінімальними зарплатами. Партія також наполягає на створенні ТСК для перевірки діяльності державних корпорацій. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час пресконференції у Києві.

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді підтримує винесення законопроєкту, що передбачає обмеження зарплат чиновників, - Олег Бєло..., фото-1

- Наша команда розробила законопроєкт, яким передбачено, що заробітна плата будь-якого високопосадовця в державі мусить залежати від розміру мінімальної заробітної плати. Ми пропонуємо, щоб розрив між мінімальною зарплатою та зарплатою посадовця найвищого рангу в державі був не більше, ніж у десять разів. Наприклад, якщо сьогодні мінімальна заробітна плата становить 4 723 гривні, то у найвищого керівника країни заробітна плата з усіма виплатами та преміями за місяць не може перевищувати 47 230 гривень. Нам треба негайно зупинити цю вакханалію, свято роздачі грошей, яка сьогодні запанувала у владних кабінетах», – наголосила Юлія Тимошенко .

Також «Батьківщина» ініціює створення у парламенті тимчасової слідчої комісії, яка проведе аудит діяльності державних корпорацій за останні шість років та з’ясує, хто наживається на державних фінансових потоках.

Таку позицію лідера партії одноголосно підтримують і члени Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді.

- Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді повністю підтримує таку ініціативу. Я вважаю, що у країні, в якій не стійка економіка, в якій триває війна, чиновники наскільки відірвалися від реальності, що землі під ногами не відчувають. Сотні тисяч людей живуть за межею бідності і зводять кінці з кінцями, а чиновники отримують захмарні зарплати. Доки це продовжуватиметься?! Я вважаю, що ТСК має перевірити усі державні корпорації і монополії, у тому числі й полтавські. Після чого усіх, хто продовжує корупцію в державних органах притягнути до відповідальності. Посадовці мають нарешті почати думати про народ, а не лише про власні кишені, - наголосив голова Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді Олег Бєлоножко.

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді підтримує винесення законопроєкту, що передбачає обмеження зарплат чиновників, - Олег Бєло..., фото-2

Юлія Тимошенко вважає, що з відновленням справедливості в питанні зарплат не можна зволікати. «Батьківщина» наполягає, аби з розгляду ініціатив партії щодо обмеження виплат чиновникам та створення ТСК розпочалася нова сесія Верховної Ради.

- Маємо припинити це приниження українського суспільства, коли міністри, високопосадовці, керівники корпорацій поставили собі мільйонні зарплати в місяць, а в людей пенсії та заробітні плати залишилися на мінімальному рівні. Для когось епоха бідності завершилась, а для когось епоха бідності продовжується, і владу це питання не турбує, – резюмувала Юлія Тимошенко.

Пресслужба Фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді

політичні новини законопроєкт обмеження зарплат Батьківщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі