Магістри ПУЕТ – легкий та впевнений старт в нове життя

Магістри ПУЕТ – легкий та впевнений старт в нове життя, Оксана Солопко

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся урочистий випуск магістрів.

Дипломи ступеня "магістр" отримали понад 600 найкращих студентів денної та заочної форм навчання, а саме випускники факультету Товарознавства торгівлі та маркетингу, Харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та Інституту економіки, управління та інформаційних технологій.

Магістри ПУЕТ – легкий та впевнений старт в нове життя, фото-1 Магістри ПУЕТ – легкий та впевнений старт в нове життя, фото-2 Магістри ПУЕТ – легкий та впевнений старт в нове життя, фото-3

Саме вони впевнено та самовіддано просувались нетрями наукової магістратури, долали вогонь екзаменів та заліків, захист магістерських кваліфікаційних робіт.

За успіхи у навчанні, наукові здобутки, активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування були відзначені подяками кращі з кращих.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор, Олексій Нестуля: «Ми щирі вдячні вам за те, що ви вибрали місцем свого професійного становлення, духовного розвитку саме наш університет. Кожен з вас в цьому залі є співавтором історії Університету. Адже ви внесли свій вклад: напруженої і сумлінної навчанням, плідної наукової студентської роботою, активною участю в культурному житті, самоврядування, спортивних змаганнях, благодійних акціях. Все це поповнило скарбницю досягнень ПУЕТ ».

Від імені випускників зі словами подяки виступила магісторка з Менеджменту та адміністрування, Анна Соколова, Деркач Анастасія (магістр з Товарозанвства та комерційної діяльності) та Калініченко Анастасія магістр з Готельно-ресторанної справи.

«Нам дуже пощастило навчатися в одному з найкращих приватних університетів України. Тут ми знайшли справжніх друзів, отримали безцінний життєвий досвід і знання, які день за днем терпляче передавали нам справжні професіонали своєї справи – викладачі університету. Ми дякуємо їм за їх витримку, за прагнення знайти підхід до кожного. Також в цей день хочемо висловити слова подяки батькам, які підтримували нас, коли це було необхідно, раділи нашим успіхам, мабуть, більше нас і зробили все, щоб виховати гідних особистостей», - говорить Анна Соколова.

З свого боку ми щиро віримо в те, що випускники пам’ятатимуть рідний університет та зичимо їм успіхів, щасливої життєвої дороги, Божого й батьківського благословення!!! Вітаємо випускників і бажаємо успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації всіх планів!

http://puet.edu.ua/  офіційний сайт Полтавського університету економіки і торгівлі 

ПУЕТ магістри університет випускники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі