Соціал-демократи Полтавщини розбудовують заклади освіти та культури області (ВІДЕО)

Соціал-демократи Полтавщини розбудовують заклади освіти та культури області, Володимир Паршевлюк

Депутати всіх рівнів від Соціал-демократичної партії постійно працюють на місцях та оновлюють школи, заклади творчості та культури. Говорять, ці напрямки своєї роботи вважають пріоритетними. Не оминули увагою і  Чутове.

Відремонтували зокрема танцювальну залу районного будинку культури. Депутатка облради Марина Рябокінь залучила на ремонт 160 тисяч гривень.

Капітальні ремонти депутатка ініціювала також у Чутівській опорній школі. Тут навчається понад 600 дітей – школа найбільша в районі. Тож тут ремонтували і коридори, і їдальню, і спортзал. Нині заплановано відремонтувати й вбиральні кімнати.

— Важливо було оновити і спортзал школи. У цьому починанні нас підтримав Чутівський селищний голова Микола Корольов та депутатський корпус селищної ради. На капітальний ремонт вдалося залучити 750 тис. грн з обласного бюджету, ще стільки ж виділила селищна рада. Додатково на 175 тис. грн закупили спортобладнання для залу з коштів обласного фонду розвитку, — згадує Марина Анатоліївна.

Діти, освіта та культура – три кити чутівських соціал-демократів

Чутівська опорна школа є головним об’єктом уваги. І не лише тому, що це - найбільша школа району. У рейтингу шкіл Полтавщини вона входить у 50-тку кращих. До того ж вона є базовою для проведення обласних та всеукраїнських змагань та конкурсів. Говорить голова фракції Соціал-демократичної партії в Полтавській облраді Валерій Прядко. У школі також оновили ґанок та подвір’я. Усе в сучасному стилі. На ці роботи з державного бюджету вдалося залучити близько мільйона гривень.

— Ми не дуже багато обіцяємо, лише ті речі, які гарантовано можемо виконати, реалізувати. Аледепутати нашої фракції на місцях завжди намагаються зробити більше від запланованого, так би мовити, зробити по максимуму. Вони домовляються і роблять все, щоб поліпшити життя, побут, дозвілля для наших дітей. Адже пріоритет в СДП - це діти, освіта, культура, — зазначив Валерій Прядко.

Полтавщина школа ремонт оновлення депутати допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі