У Полтаві фіксують захворювання на грип: заразилися дорослі та діти

У Полтаві фіксують захворювання на грип: заразилися дорослі та діти, Володимир Паршевлюк

Із початку 2020-го року у Полтаві лабораторно підтвердили 5 випадків захворювання на грип. Серед хворих – 3 дорослих та 2 дітей. Діагностували грип двох типів – «А» та «В». Враховуючи це, лікарі прохають бути насторожі та звертатися за консультацією до лікаря при перших симптомах хвороби.

-Амбулаторії забезпечені експрес-тестами. Медики готові, єдине прохання до людей – не зволікайте, обов`язково зв`яжіться зі своїм сімейним лікарем, щоб вам поставили правильний діагноз, виключили чи навпаки підтвердили, що це грип і одразу надали необхідну допомогу. Визначальну роль відіграватиме час, наскільки швидко розпочато правильне лікування грипу, - цитують заступника начальника управління охорони здоров`я Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторію Лозу на сайті Полтавської міської ради.

Насторожити мають різке підвищення температури, ломота у тілі та боязнь світла. Надзвичайно обережними мають бути особи, які належать до груп ризику: люди старші 60 років, діти віком до 5 років, вагітні, хворі на цукровий діабет та серцево-судинні захворювання.

Якщо ви виявили у себе такі симптоми, необхідно терміново зв’язатися із своїм сімейним лікарем. Чим раніше ви розпочнете лікувати грип, тим ефективнішою буде допомога і тим меншим – ризик ускладнень. Медики радять не займатися самолікування та не скуповувати ліки. Адже у лікуванні надзвичайно важливо поставити правильний діагноз, а це зробити може лише фахівець, тобто, лікар.

 За матеріалом сайту Полтавської міської ради

Полтава грип захворювання вакцинація хвороба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі