У Полтаві відкриють Центр захисту бізнесу та інвестицій

У Полтаві відкриють Центр захисту бізнесу та інвестицій, Алла Широкова

Центр захисту бізнесу та інвестицій створили, щоб зменшити ризики, з якими стикається бізнес, і збільшити інвестиційний потенціал Полтави. Ініціювали появу такого офісу народний депутат України Дмитро Нальотов і директор Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук Олександр Лемешко. На пресконференціїї в ОКІА «Новини Полтавщини» вони розповіли про подальшу діяльність центру.

«Під час передвиборчої кампанії ми відчули величезний запит на підвищення рівня безпеки бізнесу. Полтавська асоціація бізнесу та міська організація роботодавців нашу ініціативу підтримують, – говорить народний депутат Дмитро Нальотов. – Я представляю інтереси громади у Верховній Раді. Тому можу використовувати всі інструменти, які будуть корисні полтавським підприємцям, – подаватиму запити, звернення, щоб забезпечити комунікацію бізнесу з правоохоронцями, фіскальними службами. Простіше кажучи, якщо на місцевому рівні контролюючі органи заважають роботі «білого» бізнесу – про це швидко дізнаються на державному рівні».

Центр, який вже 27 січня запрацює в приймальні народного депутата, займатиметься питаннями юридичної безпеки бізнесу та створення умов для залучення інвестицій до Полтави. На пресконференції говорили про необхідні зміни в законодавстві, недобросовісну конкуренцію, інвестиційний клімат.

Юридичний напрямок Центру куруватиме директор Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук Олександр Лемешко. Як адвокат-практик він підтвердив потребу появи подібного офісу в Полтаві.

«Крупний бізнес має юристів, щоб впоратися зі своїми проблемами, а ось середній та малий потребують нашої підтримки в умовах реформування законодавства та правової системи. Якщо ви чесний підприємець, працюєте легально, але відчуваєте утиски з боку окремих органів, ми будемо включатися. Ініціатива зі створення подібних центрів реалізується в різних регіонах доволі успішно», – зазначив Олександр Лемешко.

У міжбізнесові конфлікти працівники Центру не втручатимуться.

До Центру захисту бізнесу й інвестицій можна звертатися за адресою: Полтава, вул. Сковороди, 2в з 9.00 до 18.00.

За матеріалами ОДА

Читайте також: У Полтаві розпочали прийом документів на пільгове оздоровлення дітей

центр захист бізнесмени
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі