На Полтавщині будують комплекс транспортної розв'язки (ФОТО)

На Полтавщині будують комплекс транспортної розв'язки, Алла Широкова

На перетині автомобільних доріг М-03 Київ-Харків-Довжанський та Р-11 Полтава-Красноград турецька компанія  Онур будує комплекс транспортної розв’язки. Перша частина комплексу – тунель. Він споруджується зі сторони Полтави. Друга частина – надземна естакада. Вона споруджується за 800 метрів від тунелю зі сторони смт.Чутове. Комплекс призначений для здійснення руху транспорту в різних рівнях для забезпечення безпеки руху.

На Полтавщині будують комплекс транспортної розв'язки (ФОТО), фото-1 На Полтавщині будують комплекс транспортної розв'язки (ФОТО), фото-2 На Полтавщині будують комплекс транспортної розв'язки (ФОТО), фото-3 На Полтавщині будують комплекс транспортної розв'язки (ФОТО), фото-4 На Полтавщині будують комплекс транспортної розв'язки (ФОТО), фото-5

Дані роботи виконуються під час реконструкції автодороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський. Це стало можливим після підписання між Україною (Укравтодор) та World Bank Ukraine Угоди щодо реалізації Проекту розвитку дорожньої галузі. Проект реалізується на території Полтавської та Харківської областей. Про це повідомляє на своїй сторінці Фейсбук Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Читайте також: Службу автодоріг очолив керівник із Запоріжжя

будівництво карти дорога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі