Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей

Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, Оксана Солопко

Його ім’я відоме кільком поколінням полтавців – саме він стояв біля витоків наймасштабніших мистецьких проектів та заходів, провів сотні найвизначніших та яскравих урочистостей. Конкурси краси, творчі зустрічі, презентації та концерти – за участю Олега Години кожен івент стає особливим. Напередодні ювілею ми поспілкуватися з друзями та рідними Олега.

Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-1 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-2 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-3 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-4 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-5 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-6 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-7 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-8 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-9 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-10 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-11 Сьогодні відомий полтавський шоумен Олег Година святкує творчий ювілей, фото-12

Олег Година народився у Башкирії, але згодом і на все життя поєднав свою долю з Полтавою. Він завжди був активним та творчим юнаком, але спершу обрав для себе професію, далеку від творчості – навчався у тодішньому Полтавському будівельному інституті. Після навчання почав працювати на електротехнічному заводі номер 20. Це було у середині вісімдесятих років. Попри складну і відповідальну роботу Олег і тут знайшов місце для натхнення і створив дискоклуб « Ритм». Відтоді творчість увійшла у його життя назавжди. Тоді ж , одночасно з падінням «залізної завіси» у СРСР хлинула хвиля музики, яка до цього була недоступна, змінився вигляд, антураж і ритми танцмайданчиків. Юрій Бойко пригадує:

« - Олега я знаю давно, з 80-х років. Я тоді був ведучим дискоклубу “Радуга” у будівельному інституті, а Олег - дискоклубу Ритм у кафе “Молодіжне”. На той час наші дискотеки були найкращими у місті та конкурували між собою. Ми намагалися йти в ногу з часом, і кожен з нас намагався, що би його програма була найцікавішою. Але то було колись, згодом ми поєднали наші зусилля і вже кілька років працюємо над проектом « Дискотека 80х». З Олегом ми добрі друзі. Мені подобається його креатив та почуття колективізму. Весь колектив нинішньої “Дискотеки 80-х” це все люди, з якими він працював ще у 80-ті. У першу чергу Олег завжди думає про колектив, дуже пунктуальний, добрий організатор. У Ювілей хочу побажати Олегу міцного здоров’я і бадьорості – як у « крейзі дідусів» - фронтменів рок-гурту “TheRollingStones! ”

Тоді ж, у середині вісімдесятих, у містах почали організовувати перші конкурси краси. Полтава не стала винятком, біля витоків цих конкурсів стояв саме Олег Година. Щоразу конкурс викликав величезний резонанс у місті. Дружина Олега, пані Алла Година пригадує, з яким захопленням та ентузіазмом організовував заходи Олег:

« - Вся Полтава чекала на ці конкурси, це тоді була справжня екзотика! Дуже прискіпливо обирали конкурсанток і розробляли програму. Відтоді у послужному списку Олега були КВНи, дитячі фестивалі, творчі вечори поетів і артистів. Я знаю, як потужно Олег працює над кожним виходом на сцену, як вболіває, аби все пройшло на високому рівні. Сподіваюся, що попереду у нього – ще безліч цікавих проектів, які радуватимуть полтавців!».

Полтава ювілей Олег Година відомий ведучий шоумен
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі