У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області

У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, Оксана Солопко

На реалізацію всіх державних програм у 2020 році буде спрямовано 5 мільярдів гривень. Із них 2,4 мільярда гривень – на надання субсидій і пільг. Про це на апаратній нараді поінформувала директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко та розповіла про новації у сфері надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-1 У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-2 У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-3 У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-4 У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-5 У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-6 У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-7 У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-8 У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-9 У 2020 році 2,4 мільярда гривень спрямують на субсидії та пільги в Полтавській області, фото-10

За її словами, програмою житлових субсидій нині охоплено 169 тисяч сімей, які проживають у регіоні. Пільги отримують 68 тисяч сімей. Загалом 40 відсотків родин на Полтавщині одержують державну підтримку під час оплати житлово-комунальних послуг. Середній розмір субсидії в опалювальний період становить в області 1200 гривень, а розмір пільги залежить від статусу пільговика. Найменший розмір пільги призначений дітям війни, а найбільший – інвалідам війни.

«27 грудня Кабінет Міністрів прийняв постанову №1123, яка значно спростила механізм надання пільги. Зокрема, передбачена спрощена форма звернення пільговиків із 1 січня поточного року – в управління соціального захисту населення із заявою та довідкою будь-якої установи Ощадбанку про відкриття соціального рахунку. Ці заява і довідка є підставою для перерахування коштів пільговику повністю нарахованої пільги через вибрану установу Ощадбанку. Тобто така система гарантує спрощене звернення в управління соціального захисту населення, виплату пільги в готівковій формі в першій декаді кожного місяця і можливість економити кошти, – зазначила Людмила Корнієнко. – У січні цього року в управління соціального захисту звернулися 6 тисяч пільговиків, із них переважна більшість містяни. Очікуємо, що їх звернеться значно більше людей – близько 20 тисяч. Відповідно до проведеного нами аналізу 35 тисяч пільговиків проживають у сільській місцевості, а 33 тисячі – у містах».

Людмила Корнієнко зазначила, що пільговикам, які проживають у сільській місцевості та з певних причин не мають можливості наразі одержувати пільгу в грошовій формі через будь-які установи Ощадбанку, вказане право буде надано після закінчення опалювального сезону – після 16 квітня.

Раніше ми писали На Полтавщині автоматизовано спеціалізовані заклади охорони здоров'я

пільги Полтавщина Полтавська ОДА пільговики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі