Сьогодні у Полтаві проведуть у останню путь Заслужену журналістку України Раїсу Самойленко

Сьогодні у Полтаві проведуть у останню путь Заслужену журналістку України Раїсу Самойленко, Алла Широкова

18 січня на 85-му році життя померла заслужена журналістка України Раїса Петрівна Самойленко. Близько 40 років вона працювала на обласному радіо, виховала не одне покоління полтавських журналістів-радійників. Раїса Самойленко очолювала інформаційний відділ, саме вона була серед засновників ранкової програми « Панорама».

Сьогодні у Полтаві проведуть у останню путь Заслужену журналістку України Раїсу Самойленко, фото-1

У 2000 році вона вийшла на заслужений відпочинок, але не припинила громадську діяльність . Очолювала обласне відділення «Книги пам’яті», що займалося увічненням пам’яті ветеранів Другої світової війни та жертв Голодомору, а також була керівником прес-центру Полтавської обласної організації ветеранів. Кілька років входила до складу журі обласного щорічного творчого конкурсу «Журналіст року».

« - Її голос знала вся Полтавська область. Вона знала всю Полтавську область, об'їздила її у нескінченні відрядження вздовж і впоперек. Обласне радіо, на якому пропрацювала майже пів століття, навіть після її виходу на пенсію асоціювалося саме з нею. Про Раїсу Петрівну можна розповідати і розповідати. Кожен працівник обласного радіо знає безліч історій, пов'язаних з цією непересічною жінкою. Жінка-титан, жінка-енциклопедія, жінка-легенда. Велика!Царства Вам небесного!» - говорить про Раїсу Самойленко журналістка Інна Гончар

« - Із вдячністю згадую роки, коли Раїса Петрівна кувала мою майстерність у професії, вчила ефективно працювати на результат, творити медіа-продукти, корисні людям, врешті, жити по-справжньому. Вона виховала чимало журналістів різних поколінь, закладала у їхні душі міцний фундамент професіоналізму, а з іншого боку – людяність і нестямну любов до роботи» - пригадує журналіст Анатолій Васевич.

Прощання з Раїсою Петрівною Самойленко відбудеться у понеділок, 20 січня. Об 11 годині розпочнеться поминальна панахида у Свято-Успенському соборі, за адресою: м. Полтава, вул. Соборний Майдан,1.

Читайте також: Пішов з життя колишній декан фізико - математичного факультету ПНПУ ім Короленка Олександр Руденко

журналістка радіо Самойленко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі