У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі, Володимир Паршевлюк

18-го січня напередодні свята Водохреща у храмі Іоана Воїна, що у авіамістечку Полтави, відбулося богослужіння та освячення води. Як здійснювали освячення бачив наш кореспондент Станіслав Таран.

У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-11 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-12 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-13 У Полтаві перед Водохрещем освятили воду у храмі (ФОТО, ВІДЕО), фото-14

Нагадаємо, сьогодні віряни відзначають свято Голодної куті або Другий СвятвечірЦього дня біля церков традиційно святять воду. А йдучи до церкви, люди квітчають посуд безсмертником або сухими васильками, що «Бог захищав від злої напасті».

Завтра у Полтаві відбудеться свято Водохрещі на першому міському пляжі. А ми нагадаємо вам, як готувалися до свята журналісти 0532.ua.

Полтава освячення вода церква храм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі