Щоб «не ходити у кущики»: у Полтаві вимагають створити мережу громадських туалетів

Щоб «не ходити у кущики»: у Полтаві вимагають створити мережу громадських туалетів, Володимир Паршевлюк

На сайті Полтавської міської ради активно підтримують петицію за номером 472 «Створення мережі сучасних громадських туалетів». Авторка петиції Юлія Мягкохліб у коментарі до петиції вказує, що у місті практично відсутні громадські туалети, що призводить до забруднення міста. Щоб вирішити цю проблему, полтавка пропонує створити у місті мережу безкоштовних громадських туалетів у місцях великого скупчення людей: парках, скверах, біля дитячих майданчиках та місцях, які відвідують туристи.

-Це сприятиме зменшенню сміття у місті, відсутності стихійних «туалетів» і, також, зручності жителів міста. Зокрема, це дуже актуальна проблема для мам з маленькими дітьми, які зараз вимушені на прогулянках «ходити у кущики», - пише у коментарі до петиції Юлія Мягкохліб.

За п’ять днів петиція на сайті міської ради вже набрала 179 голосів із 250-ти потрібних. Підтримати звернення щодо мережі безкоштовних туалетів ви можете за наступним посиланням

Нагадаємо, раніше у прибудові до колишнього театру Котляревського відкрили безкоштовний туалет. Втім, потім власники закладу його закрили.

Полтава туалет петиція міська рада звернення туризм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі