Краща продукція від полтавських фермерів, сюрпризи та концерт – як у Полтаві пройде Свято сала

Краща продукція від полтавських фермерів, сюрпризи та концерт – як у Полтаві пройде Свято сала, Алла Широкова

У неділю, 19 січня, Різдвяно – Новорічні свята завершуються. Останнім акордом стане Водохреще, до якого в Полтаві йде потужна підготовка. О 10 годині ранку всі охочі можуть приєднатися до ритуалу освячення води на першому міському пляжі, а о 12 годині на Театральній площі розгорнеться Свято сала та закриття головної ялинки. Організаційні моменти обговорили сьогодні на нараді за участі міських служб та відділів.

Так, головною родзинкою стане великий концерт, який триватиме на головній сцені біля ялинки.

« - Концертна програма триватиме більше двох годин, ми запросили взяти участь наші кращі колективи. Головний задум – аби цікаво було і дітям і дорослим. Участь беруть як місцеві артисти, так і гості» - розповіла директор міського МБК Лариса Семеняга.

Краща продукція від полтавських фермерів, сюрпризи та концерт – як у Полтаві пройде Свято сала, фото-1

Під час концерту проведуть багато конкурсів, для яких підприємці підготували призи. Скажімо, одним з них буде молочне порося. На повну потужність працюватиме різдвяне містечко.

Краща продукція від полтавських фермерів, сюрпризи та концерт – як у Полтаві пройде Свято сала, фото-2

« - Працюватимемо від самого і ранку і до останнього гостя. Домовилися, що містечко поміняє стиль – з новорічного на український, адже свято сала – це винятково наш тренд. Кожен пропонуватиме щось для гостей, думаю, їжі і напоїв вистачить усим» - каже підприємець Катерина Бабич.

Окрім того, подбали про благоустрій прилеглих територій, у посиленому режимі працюватимуть правоохоронці та комунальні служби.

Читайте також: Як відбулоя Свято сала торік 

Де у Полтаві можна буде освятити воду

У "Міськсвітлі" створили ролик про народження головної ялинки

ялинка свято програма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі