Шамота: По графіку і з пільгами — комунальні автобуси поїхали на околиці

Шамота: По графіку і з пільгами — комунальні автобуси поїхали на околиці, Алла Широкова

Новопридбані автобуси виїхали на маршрути. Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота говорить, перевагу віддали віддаленим районам, адже після того, як комунальні автобуси з цих напрямків були передані для потреб АТО, низка околиць 5 років залишалася без муніципального транспорту. Тепер пільгові перевезення з повноцінним графіком руху знову повноцінно доступні всім мешканцям міста.

Комунальний транспорт знову доступний усім. Мешканці Вакуленець, наприклад протягом останніх 5 років були змушені користуватись чотириразовим автобусом. А на Огнівку і Сади-2 комунальний транспорт не їздив взагалі. З придбанням 11 нових автобусів цю проблему вдалося вирішити.

— Цьогоріч, ми тепер можемо повернути людям такий потрібний пільговий транспорт. Адже їздити на віддалені райони, а тим паче возити пільговиків безкоштовно жоден із приватних перевізників не схотів. Сьогодні бачимо, що незалежно від кількості пасажирів, комунальний автобус їздить до останнього рейсу в графіку. Сьогодні це Вакуленці – Критий ринок, Малобудищанський завод – Критий ринок, це Яківці, Івонченці, Рибці. Це додаткова техніка комунальна, яка нам дає можливість зв’язати Сади -2, Огнівку з центром. Вже запущений маршрут ОЦЕВУМ – Паровоз, пільговий на якому можуть їздить люди пільгових категорій, і найближчим часом буде запущено маршрут Огнівка – Центр який кілька років був відсутній в графіку руху. Це дасть можливість пільговикам спокійно за графіком дістатися з найвіддаленіших районів до центру та стовідсотково відновити всі наявні маршрути, — говорить Олександр Шамота. — Ми розуміємо що приватні перевізники не завжди дотримуються маршрутів. У них завжди щось трапляється завжди знайдеться купа доводів аби не возити людей . Комунальний транспорт іде за графіком і надає можливість їздити абсолютно всім категоріям пільговиків безкоштовно як це гарантувала держава.

За словами секретаря Полтавської міської ради, зупинятися на цьому в міській раді не планують. До вересня 2020 до Полтави мають поступово прибути всі 40 нових тролейбусів від ЄБРР. Також заплановано придбання ще як мінімум 10 автобусів.

Шамота: По графіку і з пільгами — комунальні автобуси поїхали на околиці, фото-1

Це дасть змогу запустити комунальний транспорт на всі стратегічно важливі напрямки, зазначив Олександр Шамота. Наразі на придбання нових автобусів у поточному році міська влада вже заклала додатково 20 млн грн.

Читайте також: Олександр Шамота : Полтава - місто для комфортного життя

автобуси Шамота місто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі